2777
2789
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم دزده

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 224 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

😭😭😭😭😭

اگه حرفات راسته تز خوانوادش وثیقه بگیر بگو دعوا کرده نگو دزدی بوده 

بعدشم بیارش بیرون ببین پشیمونه اگه متوجه شدی پشیمون نیست و میخواد به کارش ادامه بده جدا شو 

اگه دید نمیتونه خرجتونو بده توام برو سرکار

کار کردن دونفر و  حقوق دونفر بهتر از کار کردن یکنفر به همراه دزدیه

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
2803
نه ابنکه مادرت اینا ضمانت کنن به هیچ وجه براین گفتم بهش اطلاع بده که درجریان باشه

مرتیکه غلط کرده انتظار داشته باشه براش سند جور کنم کثافتو خدا لعنتش کنه کاش هیچ وقت نیاد بیرون

خودت کمکش کن دوتای زندگیتونو بسازین...نزارفشاربالاش باشه که مجبوربه دزدی بشه...توقعت بیارپایین..باهم یه کسب وکار راه بندازین.مجبورش کن توبه کنه...البته بازبون خوش نه خشونت وبدرفتاری

تاپیک ۱۰۰درصد فیکه ،چون کاربرا راهنمایی کردن ولی استارتر هی داره ادامه میده و تاپیک رو نمیبنده وبه قول خودش نمیره کلانتری،استارتر به دوستای یوتیوبت سلام برسون بگو اسکول خودتونید احمقا    

تو یوتیوب از ده سال پیش نی نی سایت و‌مسخره میکردن جدید نیست

خب چون مسخره شده عزیزم

یکی از مادرشوهرش غیبت می‌کنه یکی میاد میگه دوست پسرم برام فلان چیزو نخریده یکی هم میگه فردا امتحان دینی دارم هیچی نخوندم:/ کلی هم کودک همسری اینجا موج میزنه..قبلاً خیلی خوب بود سایت

تو که  رااااست میگی. 😂 ارواح خیککککت  

حالا گیریم که دزده. خب به ماچه؟   کلانتری گرفتش دیگه.   چه کمکی از ما برمیاد؟   چوب توی آستینش کنن

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
به خدا ما خیلی خانواده با آبرویی بودیم الان به چه رویی برگردم شهرستان

اگه می خوای نگو به جرم دزدی گرفتنش. بگو گفتن با این موتور و پلاک سرقت اعلام شده و تا اثبات موضوع باید بازداشت بمونه تا بررسی بشه. یه همچین چیزایی.

2801