2777
2789
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم دزده

| مشاهده متن کامل بحث + 9639 بازدید | 224 پست
بچه ها من اگه تاپیک بزنم تو شهرمون یه زن و شوهر برای یه مشت طلا ، مادر که معلم بوده و سه تا دخترش با ...

اوه این مصیبت که همه جا خبرش هست 

احتمالا به زودی هم جفتشون و در ملا عام اعدام کنند

تو لارستان این اتفاق افتاد دیگه درسته؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خودشون هم می‌دونن منتها زدن به کوچه علی چپ تو این هر حکومت و فروشگاه و ملتی به روش های مختلفی دزدی م ...

همه مون اینارو میدونیم متاسفانه ایران شده فقط جایی برای آقا زاده ها 

خدا لعنتشون کنه بخدا روانی کردن مردمو اونایی که پولدار روز به روز دارن پولدار تر میشن و اونایی که فقیرن روز به روز فقیر تر میدونی چرا چون پولدارها و بالا دستیا جیب مردم عادی و فقیرو میزنن ولی هیچوقت ازشون بعنوان دزد یاد نمیشه

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
2803
اومد خونه براش آهنگ" بچه های محل دزدن عشق منو میدزدن " رو بزار

الان حس با نمک بودن بهت دست داده؟ هنوز یاد نگرفتی کسی که مشکل داره و حالش خوب نیست نباید اینجوری بگی؟ به مشکل کسی نخند و مزه پرونی نکن چون شاید برای خودت هم خدا نکرده مشکل پیش بیاد

2801