2777
2789
عنوان

میلیو نصب کنین طلا بخرین

216 بازدید | 40 پست

برنامش خوبه پولتون به نرخ روز طلا میمونه هروقت بخواین میتونین برداشت کنین بعد یه روز به حسابتون واریز میشه میتونینم طلای فیزیکی (شمش) بگیرین ازش الان هر دعوت ۵ میل طلای رایگان میده با ۲۰ تا تراکنش رایگان و بدون کارمزد میخواین نصب کنین بگین کد دعوت بدم هم به شما میده هم به من طلا داره میره بالا واسه سرمایه گذاری خوبه

منم دارمش برنامه خیلی خوبیه حداقل پولامو خرج چرت و پرت نمی‌کنم🤦‍♀️

فعلا حقوق خوان ایشالله که بعدا حقوق دان. از ۹۹ عضو سایتم تازه وارد خودتونین. با سابقه.باکسی مشکلی ندارم اما اگر قصد بی‌احترامی داشته باشید متقابلا عین خودتون برخورد می‌کنم.اینو درنظر بگیرید...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

منم دارمش برنامه خیلی خوبیه حداقل پولامو خرج چرت و پرت نمی‌کنم🤦‍♀️

من یه سال و چند ماهه نصب دارم تا الان حدودا ۳۰ گرم و خورده ای جمع کردم قبل اینکه بشه ۴ میل خریدم ازش

2803
من اعتناد ندارم با اینجور جیزا که تو نت هس...خودم دارم میخرم

اینو همه جا تبلیغش هس حتی تو تلویزیون هم مجوز کسب و کار داره هم اینماد هم اتحادیه طلافروشا خودمم ازش یه بار شمش گرفتم چندبارم تو برنامش فروختم 

من یه سال و چند ماهه نصب دارم تا الان حدودا ۳۰ گرم و خورده ای جمع کردم قبل اینکه بشه ۴ میل خریدم ازش

من حضوری نگرفتم والا تو برنامش دارم فقط یه بار یه مقداریشو فروختم شمشاش چند گرمیه؟

فعلا حقوق خوان ایشالله که بعدا حقوق دان. از ۹۹ عضو سایتم تازه وارد خودتونین. با سابقه.باکسی مشکلی ندارم اما اگر قصد بی‌احترامی داشته باشید متقابلا عین خودتون برخورد می‌کنم.اینو درنظر بگیرید...
من حضوری نگرفتم والا تو برنامش دارم فقط یه بار یه مقداریشو فروختم شمشاش چند گرمیه؟

شمش ۱ گرمی داره ۵ گرمی ام داره بستگی داره چقدر طلا داشته باشی و ۵ گرمی بخوای یا ۱ گرمی بالای ۵ گرم فیزیکی میده

شمش ۱ گرمی داره ۵ گرمی ام داره بستگی داره چقدر طلا داشته باشی و ۵ گرمی بخوای یا ۱ گرمی بالای ۵ گرم ف ...

آهان مرسی عزیزم

قربانت میگم به نظرت الان که ۴ و ۲۰۰ شده بفروشمشون؟ سررشته ندارم میگم نیاد پایین یهو

نه اگه نیاز نداری نفروش اصلا بازم میره بالا

2801