2777
2789
عنوان

در رابطه با تاپیک جاری پزشک و خانه داری منظور منو اشتباه فهمیدیننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 2752 بازدید | 283 پست
درسته آحه می شه بچه داشته باشی براش غذا درست نکنی نظافت نکنی خوب همه اینها رو هم می شه خانه داری نمی ...

شاید نتونن مثل خانه دارا تمام وقت انرژی بذارن ولی خب کاراشونو پس کی میگنه کارگر نهایت بیاد کارای کلی کنه اونم نه هرروز غذاو رسیدگی بازم خودشون انجام میدن با برنامه ریزی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

ولی خب بعضی ها زیاد وقت میگذارند بیرون وبه شوهرداری نمیرسنیکی را میشناسم که شوهرش با همون مستخدم روه ...

هرکی میره دنبال لیاقتش قطعا لیاقت اون خانوم دکتر همسر چیپ و بی کلاسی مثل اون آقا نبوده😇

زندگی یعنی تقسیم کار از اولش کاره خونه برای خانوم بود و کار بیرون اقا وقتی الان خانوم ها هم کار میکنن طبیعتا اقایون هم باید تو کاره خونه و بچه‌داری و فلان کمک کنن چون زندگی یعنی تقسیم کار!

من یلدام شب دور از خورشید..!
2803
😊این ادبیات میدونی یعنی چی؟یعنی شما از جایگاه خودت راضی نیستی

امروزم کسی تاپیک زده بود و وکیل بود مثلا 🙂و دکترای رشته دیگه رو چرت خطاب میکرد و میگفت من با اونا قابل مقایسه نیستم جالب اینجاست ک از شغلش راضی هم نبود 

اخه اون اصلا عقل اینو داشت بفهمه کسی ک دکترا میخونه چقدر زحمت کشیده 

آخر بهش گفتم انقدر اطلاعاتت پایینه ک باهات بحث نمیکنم 

خیلیا بی عقل هستن و ربطی ب تحصیلات نداره 

جالبه ک میکفت من بهشتی خوندم و سه رقمی هستم 

ی لحظه برای کشورمون دلم سوخت ک همچین آدمی با این این سطح شعور باید وکیل باشه 

جالب اینجاست وقتی فهمید منم خقوقیم میگفت کار خاصی نکردی 

بعد خودش کار خاصی کرده بود 😁

منم گفتم من ن کلاس گذاشتم ن چیزی 

فقط خواستم بدونی خیلیا میتونن درس بخونن و رتبه های بالا بیارن و دلیل نداره بقیه رو مسخره کرد 

اینا همون ادمایی هستن ک تو مدرسه تا نمره شون خوب می‌شد عالم و آدم خبردار می‌شد 

شاید نتونن مثل خانه دارا تمام وقت انرژی بذارن ولی خب کاراشونو پس کی میگنه کارگر نهایت بیاد کارای کلی ...

والا من مادر دوستم پزشک متخصص داخلیه

خود دوستم انقدر گله و انقدر سر و زبون دار و زبر و زرنگه ک خدا میدونه 

یعنی مادرش نه برای تربیت  بچه هاش کم گذاشته نه برای بزرگ کردنشون

خودش ب من گفت مامان من ما بچه بودیم یه بار غذای شب مونده به ما نداد همیشه غذای تازه داشتیم و صبح خیلی زود پا میشد برای ما غذا میپخت‌

حالا دیگه یه عده میگن پزشکا مگه چه تحفه هایین کاملا از لحنشون میشه برداشت کرد که چرا این حرفو میزنن

ناراحت نشو ی پزشک ی زن شاغل خیلی ارزش و احترام بالایی داره جوری ک اصلا ب این حرفا اهمیت نمیده چون از ...

طلاق سخته ربطی نداره شاغل باشی ناراحت نیستی اهمیت نداره برات چون بعد روانی این قضیه زیاده وهردو گروهو در برمیگیره

طلاق سخته ربطی نداره شاغل باشی ناراحت نیستی اهمیت نداره برات چون بعد روانی این قضیه زیاده وهردو گروه ...

باور کن جامعه جوری شده وقتی زن شاغل باشه از خودش درآمدی داشته باشه اگ اتفاق بدی ببینه ب طلاق میگه آخی ی آشغالو از زندگیم پرت کردم بیرون

والا من مادر دوستم پزشک متخصص داخلیهخود دوستم انقدر گله و انقدر سر و زبون دار و زبر و زرنگه ک خدا می ...

آدمی ک با عشق زندگی کنه تو همه چیش تعادل داره 

عمه ی منم ک الان هفتاد سالشه همینطور بود 

آخر شبا میگفت تا یک غذاش آماده می‌شد و صبح هم بچه هاشو آماده میکرد میبرد مدرسه و خودش سرکارش 

کسی ک بخواد خوب زندگی کنه میکنه کسی ک هم ک نخواد بهونه شو درست میکنه 

باور کن جامعه جوری شده وقتی زن شاغل باشه از خودش درآمدی داشته باشه اگ اتفاق بدی ببینه ب طلاق میگه آخ ...

چون استقلال داره چرا باید بمونه بخصوص بچه هم نباشه خودش تنها زندگی میکنه مجبور نیس بمونه 

2801