2777
2789
عنوان

باد شکم پیش شوهر

355 بازدید | 42 پست

روم سیاه خانما ببخشید من چندروزه خیلی باد شکم دارم ،شرف پنج ساله ام پیش شوهرم رفت و ناخواسته خارج شد.تو بارداری شماهم این مشکلو داشتین؟

تاحالا اون پیش من نکرده بود و الان ذوب میشم از خجالت.خودشو زد نشنیدن ولی من رفتم ازش معذرت خواستم گفت نه نشنیدم ولی خیلی بلند بود و فاصلمون کم بود حتما شنید.چیکار کنم یادش بره؟ غرورم شکست 

برم چی بگم

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

عزیزم درسته زشته این کار پیش کسی انحام بدی. ولی دست خودت که نبوده

دوستان لطفا 23ابان 1403رو به من یاداوری کنید. من تاریخ هارو زود فراموش میکنم. کیم نبیلیر...کیم نه چکیر... دنیا یه خنده ی از ته دل به من بدهکاره

تصور کردنش واقعا خجالت داره ولی عیبی نداره بابا مردا جلو دوستاشون میزنن بیخیال

محمدرضا تو ودخترت اومدی شدی جان وجهان من بیش از اندازه دوست دارم من بدون تو به چشم بهم زدن خواهم مرد🥺💋🥺👩🏻‍🤝‍👨🏼
خب راستش تو بارداری طبیعیه این چیزا ولی خب

ولی چی؟ خیلی بد شده نه؟🤦‍♀️

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
اون میگه نشنیدم تو رفتی معذرت هم خواستی 🫥🫥بیخیال بابا حامله ای ها باید درک کنه

نه اخه شنید میدونم

2801