2777
2789

یه ازمایش بده 

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

طبیعیه عزیزم.منم خیلی کمر درد میشم.طوری که تا زانوهام تیر میکشه

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2803
یه ازمایش بده

سوال دارم ازت راجب زبان آنلاین کسیو میشناسین تدریس بده مدرک بگیرم برم تدریس بدم؟؟

محمدرضا تو ودخترت اومدی شدی جان وجهان من بیش از اندازه دوست دارم من بدون تو به چشم بهم زدن خواهم مرد🥺💋🥺👩🏻‍🤝‍👨🏼

اگه مشکوک به بارداری نیستی کیسه اب گرم بذار روشکمت یه استامینوفن ساده هم بخور احتمالا مشکلت هورمونیه

کاربری دست دونفره دوستان  .این کاربری متعلق به منه که تنبلی تخمدان دارم چون دوستم معلقه تایه مدت اونم بااکانت من. میاد با تچکر لطفا دیگرنپرسید

همینه دیگه من دقیقا از دل درد قبلش متوجه میشم دیشب از دل درد شدید از خواب بیدار شدم و صبح دیدم بله موعدم شروع شده

دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  
سوال دارم ازت راجب زبان آنلاین کسیو میشناسین تدریس بده مدرک بگیرم برم تدریس بدم؟؟

سلام جانم

خوبی 

من ۵ ساله زبان میخونم ۲ سال دیگه مدرک میگیرم 

میتونم بهت انلاین اموزش بدم موافقی؟

بعد اینکه یاد گرفتی بری موسسه و امتحان بدی 

اخه اگه بری موسسه ثبت کنی حداقل باید ۷ سال در نظر داشته باشی برای گرفتن مدرک 

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
سلام جانمخوبی من ۵ ساله زبان میخونم ۲ سال دیگه مدرک میگیرم میتونم بهت انلاین اموزش بدم موافقی؟بعد ای ...

مرسی دوست دارم ولی خودت وضع منو میدونی که پول ندارم بهت بدم پول نتم برام با کلی منت میزنن اون موسسه که گفتی چجوریه میشه بگی

محمدرضا تو ودخترت اومدی شدی جان وجهان من بیش از اندازه دوست دارم من بدون تو به چشم بهم زدن خواهم مرد🥺💋🥺👩🏻‍🤝‍👨🏼
مرسی دوست دارم ولی خودت وضع منو میدونی که پول ندارم بهت بدم پول نتم برام با کلی منت میزنن اون موسسه ...

من حرفی از شهریه و پول زدم؟

قصدم رایگان هست 

اگه موسسه بری حداقل باید ۷ سال وقت بذاری برای زبان ، هرترم ۱ فصله +خرید کتاب حداقل خرید کتاب و شهریه یه ترم باید ۱ تومن در نظر داشته باشی قیمت موسسه همینه

و تقریبا برای گرفتن دیپلم زبان باید ۳۰ ترم بخونی. من از پایه شروع کردم الان ۵ ساله زبان میخونم دلم نمیاد ولش کنم چون تموم هزینه هایی که کردم به باد میره

برای همین این دو سال هم ادامه میدم برای گرفتن مدرک

معایب موسسه اینه خیلی اروم اروم اموزش میدن برای پول گرفتن و‌‌‌‌‌‌‌....

مرسی دوست دارم ولی خودت وضع منو میدونی که پول ندارم بهت بدم پول نتم برام با کلی منت میزنن اون موسسه ...

اما میتونی خودت کلاس انلاین شرکت کنی یاد بگیری 

بچه های متوسطه اول و دوم که زبان دارن 

هفتم، هشتم، نهم

دهم،یازدهم،دوازدهم

باهاشون جلسه ای کار کنی و کتاب مدرسه رو بهشون اموزش بدی و پول بگیری

2801