2777
2789
عنوان

باد شکم پیش شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 42 پست
آدم کشتی مگه؟ والا بخدا اینجا سایت عجایبه. معذرت خواهی برای یچیز طبیعی اونم تو بارداری نشنیده بودیم ...

برات پیش نیومده ،خدای نکرده پیش بیاد ذوب میشی از خجالت

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
والله منم همینون میگم 🤣🤣🤣🤣آدم باید با شریکی زندگیش 😂😂😂راحت باشه

حالا من نمیکنم ولی اون راحته همش میگه اینهمه زحمت میکشم یکیشونو گردن بگیر 😂😂من میگم خودم عذاب بکشم مال تو که راحتی رو گردن بگیرم

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ، اولش اینکه شیدای فاطمه(س) دومش  امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ...و دراخر 👈 عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه تهمت ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نمیشد لایکت نکنم😔🤣

گولمین بابا الله هچ اروادین باشینا گتیرمسین😭

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
2803
نه شوهر من اصلا پیشم راحت نیست😑 من تاحالا حتی لباس زیرشم دست نزدم و نشستم دراینحد یکم رسمی طوره

زن و شوهر چطور میشع رسمی باشن؟

همخونه میشین اونوقت نه زن و شوهر 

کاربری پنجممه:)اگه بدونی خدا چه نقشه ای برات کشیده قند تو دلت اب میشه همه این روزای سخت جبران میشه قشنگ ترینم صبور بمون
نه شوهر من اصلا پیشم راحت نیست😑 من تاحالا حتی لباس زیرشم دست نزدم و نشستم دراینحد یکم رسمی طوره

اوه اوه شبا حتما کت وشلوار میخوابه چن مادری داشته😍

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ، اولش اینکه شیدای فاطمه(س) دومش  امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ...و دراخر 👈 عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه تهمت ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
برات پیش نیومده ،خدای نکرده پیش بیاد ذوب میشی از خجالت

پیش اومده و خجالت هم نکشیدم. عزت نفستون رو زیاد کنید که بابت طبیعی ترین اتفاقا نشینید غصه بخورید. 

این مورد کاملا طبیعیه. 

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
گولمین بابا الله هچ اروادین باشینا گتیرمسین😭

بابا راحت اول نولاجاخ اخی 😂😂😂😂

ب ایشلردن اولار 

کاربری پنجممه:)اگه بدونی خدا چه نقشه ای برات کشیده قند تو دلت اب میشه همه این روزای سخت جبران میشه قشنگ ترینم صبور بمون
بعد رانطہ چی با ایم حساب کار بد میدونید اینو

نه بعد رابطه هم یکبار نشده من دستمال کاغذی جمع کنم و لباس زیرشو جمع کنم ... اخه شوهر سابقم اینجوری نبود.

تو رابطه باد شکم نمیاد که.متوجه نمیشم

اوه اوه شبا حتما کت وشلوار میخوابه چن مادری داشته😍

نه با کت و شلوار نمیخوابه ولی رعایت میکنه یه چیزایی رو

نه با کت و شلوار نمیخوابه ولی رعایت میکنه یه چیزایی رو

شوخی میکنم گلم ولی یکم سخته اینجوری