2777
2789
عنوان

اگه میخواین بگین پز میده نیاین تو داستان خرید رفتن امروز من عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2534 بازدید | 109 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خوشبختیت موندگار عزیزمچه شوهر با درکیشوهر من وضع مالیش توپه خودش برام میخره ولی هیچ پولی مستقیم بهم ...

من شوهرم هم برام بخره دعوا راه میندازم که چرا رفتی به یه تیکه لباس این همه پول دادی و حیف و میل کردی

الهی چقدر از صداقتت لذت بردم..

من ادم سفت خرج کنی نبودم کلا..چون خونه پدریم بریز بپاش فراوان بود..خونه شوهر یکم مقتصد شدم..ولی بعد مرگ مادرم

دیگه کلا نگران تغییر  کرد..

به اندازه جیبت بخور/بگرد/بپوش/بخر/ کیف کن../چیزی چشمت گرفت داشتی بخر…از چیزی ک داری استفاده کن 

فرش و مبل و ظرف خوب رو نپوشون

برای خودت مصرف کن..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بخر دختر بخرررر چرا نمیخری 

از خودت با ارزشتر و از خودت مهمتر چی 

اگه نخری پس فردا شوهرت میگه این برا خودشم ارزش قائل نیست من چرا ارزش قائل باشم 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

۵۵ هزار تومن؟

من امروز ۱۰۰ هزار تومن خرید کردم استارتر😎😌

اگه میخواین بگین کامنتم پز زیز پوستیه باید بگم سخت در اشتباهین

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

الان تیپ نزنی و خوشتیپ نکنی دیگ بمونی واسه کی؟هیچ کدوم از ماها از چند دقیقه ی دیگ ی خودمون خبر نداریم چه برسه فردا..وقتی پولشو داری خرج کن دو روز دنیا شاد باش لباس بروز بپوش شیک باش تو روحیه ت هم تاثیر میذاره ..

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
من شوهرم هم برام بخره دعوا راه میندازم که چرا رفتی به یه تیکه لباس این همه پول دادی و حیف و میل کردی

اشتباه میکنی به شدت دور از جون یهو دیدی خرج یکی دیگه کرد میگه من که پول اضافه دارم 

زندگی مرد بزرگیست که در بستر مرگ به شفا بخشی یک معجزه ایمان دارد

یاد این مثل افتادم نه خود خورد نه کس دهد گنده کند به سگ دهد 

کفش سیصد تومنی داریم مگه؟ 

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️
2801