2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 990971 بازدید | 46263 پست
تازه برگشتم از شهر شماتمام تایمی که اونجا بودم به کار گذشت ولی نتیجه اش خوب بود❤️

او لع لع لع ببین کی برگشته آوین جون خودمون 

دختر نمیگی میرم حاجی حاجی مکه 

یه خبری یه ندایی 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سلام عاطفه جان مگه نی نی سایت قطع شده بود ؟ من دیگه اینقدر کم میام نمیفهمم کی قطع میشه کی وصل . 😂😂 ...

سلام از ماست 🤗

اون مرد لبنانی 😐 مردش اینجارو بستن ک کسی نظر نده 🤢

من بمیرم برات 💔💔💔تو ساکتی خوبه صبوریمن اعصاب ندارمطلامو میدادم می‌گفت میرم شهر خودم بازاون روی نا ...

خدا نکنه سلامت باشی عزیزجان

من خیلی طلا فروختم عاطفه جان 

خانواده ش کلا ۹ گرم بهم طلا داده بودن. سه تا النگو بود دو ماه بعد ازدواج برد فروخت کولر دست دوم خرید برای مغازه ش.  بهش گفتم چیز دست دوم نخر گوش نداد میگه دست دوم ها قدیمین بهترن 😄🥴 کولرشم پارسال سوخت

بعدشم ربع سکه هایی که کادوی عروسی بابام داده بود برای پول پیش خونه فروختیم

بعدشم که بابت یه اشتباهی که کرده بود جریمه و پول وکیل دادیم باز طلاهایی که مامانم و خواهربرادرم برام خریده بودن فروختیم حدود ۱۵ گرم. کمک چی خواهرم؟ اطرافیانش برای اینکه یه وقت ازشون چیزی نخوایم اصلا اون مدت که گیر و گرفتار بودیم حتی بهش زنگ هم نزدن 

ایندفه هم که سرجمع حدود ۲۰ گرم تقریبا فروختیم که اکثرا طلاهای مخفی خودم بود که رو کرده بودم

من کلا سه سالم نشده ازدواج کردم همش دارم چیزی میفروشم. تاحالا حتی یک گرم طلا هم برام نخریده. فقط دوران دوستی مجبورش کردم ۶ میلیون پول داشت یه ربع سکه بخره و سه گرم طلا.  سال اول ازدواجم به زور بردمش دو تا ربع سکه خریدیم. اینارو هم برا پول پیش فروختیم 😒🥴

اگه همه اینارو الان داشتم میتونستم یه خونه نقلی بخرم اطراف شهر و تو شهرک ها 😢

فروشگاه تندو tandoo.ir 
پیج اینستاگرامن عزیزمالبته سایت دارن من سایت خرید میکنممردم خیلییییییییی زرنگن عجیب زود خرید میزننام ...

یعنی جنسشون همونه؟من اینستا ندارم.سایتشون چیه؟ من عبدل آباد میخرم خیلی مناسب هست

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
من سال 83 84، سمت خونتون دندوما درست کردم.ارتودنسی کرده بودم. .. یه دندونپزشکی بود اسمش یادم رفت خیل ...

مگه خونه ی مارو بلدی؟😁منظورت آمل هست؟

😁😁😁فوترم دوست دارم سانس بعدی 😎😁واای دندونهمسر منم باید دوتا درست کنهباس سر دندون وام بگیریم بس ...

آره دلم تیپ و استایل جدید میخوادولی قول دادم که پول جمع کنم تازه کرم آرایشی وکرم دست وصورت و رژ هم لازم دارم😭😭😭🤕 

یعنی سر تعداد دندون خراب هم باید مثل هم باشن؟😁همسر منم دوتاش خرابه باید درست کنه وگفتم بعد این مرحله برو تو کارخوشگلاسیون دندوتات.خدایا برسان روزی بی منت را😍😍😍🤲🤲🤲🤲

😁😁😁فوترم دوست دارم سانس بعدی 😎😁واای دندونهمسر منم باید دوتا درست کنهباس سر دندون وام بگیریم بس ...

آره دلم تیپ و استایل جدید میخوادولی قول دادم که پول جمع کنم تازه کرم آرایشی وکرم دست وصورت و رژ هم لازم دارم😭😭😭🤕 

یعنی سر تعداد دندون خراب هم باید مثل هم باشن؟😁همسر منم دوتاش خرابه باید درست کنه وگفتم بعد این مرحله برو تو کارخوشگلاسیون دندوتات.خدایا برسان روزی بی منت را😍😍😍🤲🤲🤲🤲

خدا سلامتی و عمر با عزت بده به همسرتون و خودت. عزیزم نمیدونم چ ا اشکم اومد😢موفقیت گل پسراتو نو ببین ...

عزیزم ببخش ناراحتت کردم...چه قلب مهربونی داری❤️❤️

پتروشیمی و پلایشگاه اسمشون با کلاس و مردم فکر میکنن خیلی حقوقا بالاست با کلی مزایا 

ولی فقط خدا میدونه که چطور دارن میگذرونن

از حقوق نا مرتب و شرکت برشکسته که برای همه غیر قابل باور چطور به این روز افتاد بماند

همسرم تو سن ۳۰ سالگی گوشاش کم شنوا شدن

اصلا نمیتونم باش خصوصی صحبت کنم چون باید داد بزنم

موهاش ریخت 

ساییدگی زانو

نطفه ضعیف که خیلیا دنبال درمانن و بچه دار نمیشن به راحتی

کمر درد

بی اعصابی

تو گرمای بالای ۵۰ درجه میرن وسط لوله های گاز با خطر افنجار بالا

اینا جزئی از مشکلاتشون که هر روز باش درگیرن

قصدم ناراحت کردنتون نیست 

فقط دوست داشتم هم وطنام بخش پنهان کار کردن تو شرکت نفتم بدونن

چنوروز پیش گفته بودی ۱ونیم ظهر شروع میکنی به تمیزکاری خونه الان درچه حالی؟کارتون کردی؟؟بیا بگو منم پ ...

رفتم کارامو کردم

دیگه نیومدم سایت 

مشغول تمیزکاری و خیاطی

شام

بعدم درس

بعدم خونه مامانم یکم نشستم

اومدم خونه اتو کردم

لباسای خشک شده رو تا کردم 

الانم تو تختم

زیره شنیدم کیست میاره 🤔و لی خب هرچیزی به اندازه ش خوبه. بیشتر از حد بشه ضرر داره

اره منم میترسم زیاده روی کنم

شایدم نخوردم

ولی زنجبیل و دارچین خوبه

حالا عاطفه میاد میگه نخورید🤣🤣

2801