2777
2789

دوستان اگه فکر میکنین پزه و میخواین بگین پز زیرپوستی همین الان از تاپیک برین بیرون

من اصلا دلم نمیاد برا خودم خرج کنم.نمیدونم این اخلاقم دلیلش چیه شاید بخاطر اینه که خونه بابام وضعمون زیاد خوب نبود و خیلی تو خرید مراعات میکردیم.بابام همیشه میگفت چیزی که خوشتون میاد نباید بخرین.باید ببینین به اون وسیله نیاز دارین یا نه.اگه لازمتونه بخرین

و این اخلاق الانم که خونه شوهرمم باهام مونده.در حالیکه شوهرم خداروشکر وضع مالیش خوبه.ولی من همچنان نمیتونم درست حسابی برم خرید کنم برا خودم.

این مدتی که ازدواج کردم خیلی رو خودم کار کردم که بهتر شم.بهتر هم شدم ولی هنوز خیلی مشکل دارم

خلاصه چند روزی بود خودمو آماده کرده بودم که امروز برم خرید.و ذهنمو کامل آماده کرده بودم و با خودم چند بار تکرار کردم که اگه من خرج نکنم یکی دیگه میاد برام خرج میکنه و لیاقت من اینه بهترینارو داشته باشم و زنی که خرج نداره ارج نداره و خلاصه به شدت آماده خرید بودم و‌ گفتم برم کفش و لباس و لوازم آرایش و چند تا وسیله برا خونه و آشپزخونه بخرم.یعنی اینطور بگم که از خونه رفتم بیرون به این نیت که کل بازارو بخرم و برگردم

به شوهرم گفتم میرم بیرون این پیامو بهم داد الان اسکرین میذارم

خلاصه رفتم بیرون ولی نمیدونم چرا تا میرفتم تو مغازه ها حرفایی که با خودم مرور کرده بودم یادم میرفت و باز میگفتم نه اینکه گرونه.نه اینو بخرم خرج الکیه من که لازم ندارم.به جای همین پول یه سکه پارسیان بخرم دو روز دیگه به دردم میخوره بهتره.مگه خرم یکی دو تومن بدم لباس

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

یه چیزیم هست فقط برا خودم دلم نمیاد خرج کنم.برا خواهرام و خانوادم راحت از دل و جون خرج میکنم.یا یه دختر

از کمیته گرفتیم برا اون هم نزدیک عید و مدرسه راحت سالی ده پونزده تومن

لباس و وسایل میخریم یا همینطوری تولد و روز دختر پول میفرستیم اصلا مشکل ندارم.اما همون پولو بخوام برا خودم لباس بخرم جگرم کنده میشه

چی کنم که این اخلاقم دزست شه دعوام کنین نصیحت کنین فقط کاری کنین که برم با لذت برا خودم خرید کنم

خوب من بودم اون ۵۵تومن و اولین طلا فروشی تبدیلش میکردم به تیکه طلا😂

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

حالا عکس کفشت بزار من عاشق کفشم

اما بخر توام عزیزم وقتی داره بخر حالا نه ۵۵ ولی اندازه ۵ تومن حداقل خرید میکردی 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2801