2777
2789
عنوان

قانع کردن بچه برای تک فرزند بودنش

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 90 پست
مادر من دیابت داشتن دکتر هم خیلی بابت سلامت بچه ترسوندش چون قبلا دوبار سقط داشته ولی درکل باداری راح ...

خب خداروشکر اتفاقا هرچی دکتر رفتم بلکه یکی بترسونه عین خیالشون نبود انگار بارداری سن بالا عادی شده

بچه اگر احساس تنهایی نکنه و بدونه در هر حال خانواده اش باهاش دوست و حامی اش هستن . دغدغه ی تک فرزندی ...

ما کلا روابطمون خیلی خوبه هرسه مون خانواده ارومی هستیم رابطش با پدرشم که عالی بیشتر تفریحاتش با باباشه ولی دوست داره بچه نمیدونم واقعا چرا.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اسی بیار حتما هر چقدرم توجه به بچه بشه جای خالی خواهر برادرو نمیگیره اصلا بچه برا تربیتش لازمه یکی ت ...

اخه اختلاف سنیشون زیاد میشه بیشتر کوچیکه بدرد عروسک بازی میخوره براش😅

چه خوب مشکلی نداشت توی بارداریش؟؟

تا جایی که من اطلاع داشتم ،نه مشکلی نداشت 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
منم انگاری با بچه هم زاد پنداری کردمحس شما رو داشتممنتهی حرفی نزدمصلاح مملکت خویش خسروان داننددیگه ه ...

من خودمم دلم میسوزه براش که دو دل میشم ولی چون تو بیمارستان کار کردم دیدم بچه های مشکل دار خیلی خیلی میترسم

من خودمم دلم میسوزه براش که دو دل میشم ولی چون تو بیمارستان کار کردم دیدم بچه های مشکل دار خیلی خیلی ...

دلتو بزن به دریا

از دکتر مشورت بگیر

همین مسئله رو عنوان کن

ببین چی میگن

امیدوارم خدا برات خوب بخواد 

عاقبتت پسرت هم بخیر

ما کلا روابطمون خیلی خوبه هرسه مون خانواده ارومی هستیم رابطش با پدرشم که عالی بیشتر تفریحاتش با بابا ...

یه دوست پایه لازم داره 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2801