2777
2789
عنوان

قانع کردن بچه برای تک فرزند بودنش

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 90 پست

اگر خودت دوست داری میشه با دکتر رفتن بیاری ولی اختلاف سنی بچه هات خیلی وخودت اذیت میشی چون تازه اون بزرگ شده راحت شدی باز روز از نو میشی

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ببخشی چرا سنتون چشه مگه! مامان من ۴۶ سالشه داداشم ۸ ماهشهتک فرزند بودن یه فاجعه اس کسی نمیتونه قانعش ...

مادر پیر در جوانی اون بچه بدتره مامانت اشتباه مرده و در حق برادرت ظلم میشه چون در اوج جوانی پدر مادر پیر بی حوصله خواهذ داشت

من تو غربتم الان تنهای تنهام عین تک فرزندا وضعم خوبه اما در حسرتم کاش آبجیم یا داداشم پیشم بودن اصلا ...

خب من خودم خواهر برادرم هرکدوم یه طرف دنیان حتی نکردن کشور مقصدشونو یکی انتخاب کنن که تنها نباشن با اینکه خیلی باهم خوبیم

دلم براش سوخت 🥲

منم انگاری با بچه هم زاد پنداری کردم

حس شما رو داشتم

منتهی حرفی نزدم

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

دیگه هر که خودش صلاح کارشو بهتر میدونه

نه میشه در آوردن بچه اصرار کنی

نه در نیاوردن 

خدا حفظشون کنه مشکلی نداشتن تو بارداری راحت بودن کلا؟

از آشناهامون تو ۴۰ سالگی زایمان کرد الان پسرش ۳ ماهشه. مشکلی هم نداشت. تازه شاغل هم بود از صبح تا عصر ساعت ۶ سرکار بود. 

همینم گفته اتفاقا کلا هرچی بگی یه جوابی داره حتی میگه پوشکشم عوض میکنم🤣

پس مطمئن باشید پوشکشم عوض میکنه 

منم همین حرف ها رو به مامانم میزدم الان از بس رابطه امون خوبه هرجا میریم فکر میکنن من مامانشم

2801