2777
2789
عنوان

قانع کردن بچه برای تک فرزند بودنش

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 91 پست
الان متوجه نیست ، چند سال دیگه دستت رو هم میبوسه 😂

من اطرافم چند نفر هستن که تا قبل سی سالگی از اینکه تک هستن راضی بودن ولی الان میگن کاش خواهر و برادر داشتیم 

من خودم یه داداش دارم 

۳۵ سالمه ولی ده سالی هست  میگم کاش یه خواهر هم داشتم علاوه بر داداشم 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخدا چند سال دیگه دست و پاتم میبوسه 

اصلا انقد اختلاف سنی باشه وقتی پسرت اول جوونیه میخواد خانواده رو اصلا برداره بره یه مسافرت تازه اول مدرسه رفتن بچه کوچیک خانواده تازه میخواد بره مسافرت

من بچه بودم همچین درخواستی داشتم ولی بچه دار نمیشدن مامان بابام منم به زور اومدم الان میگم خدایا شکرتتتتتت

یه دختر شيطونم که به مشکلات لبخند میزنم میگم نگران نباش باهم حلت میکنیم💪🏻👐🏻واسه تفریح میام نینی سایت 🤷🏻‍♀️عاشق، جنگجو ، زبونم درازه ، زیر بار هیچ حرفی که قبولش نداشته باشم نمیرم 😮‍💨😇من همون دختریم که تو خیابون شالش رفته عقب نوک بینیش سرخ شده و بخار از دهنش درمیاد یه بستنی دستشه و صدای خنده اش تا اونور خیابون میاد ، بی زحمت بهم چشم غره نرید 😁🐚😌لطفا برای رسیدن به عشقم و هدفم یه صلوات بفرستید🥺🦋❤️🔥تو مسائلی که تجربه یا علمشو نداشته باشم شرکت نمیکنم 🖐🏻🤍خط قرمزم خانوادم و عشقمه درسته با خانوادم یه جاهایی مشکل دارم ولی جرئت داری چیزی بهشون بگو🤭🗡تو تاپیک های فان تگم کنید 😛😍 با دو نفر دیگه یه کاربری داشتم تازه کاربری برای خودم زدم کاربر قدیمیم🤗 اگه افغانی هستی نه ریپلای کن نه سمتم بیا به نفع دوتامونه بیبی😔☺️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سنی نداری که

"نذار يه غم، هزار تا نعمت رو از يادت ببره !"🌱📿.                 نه ازدواج کردن اونقدر خاصهو نه جدا شدن اونقدر فاجعه و بحرانما عادت كرديم با خاص كردن رويدادهاعدم وجود و نبودشون را تبديل به فاجعه كنيم.واسه همينه كه در بعضی از جوامع٣٠ سالگى سن خاصيه چون فكر ميكنن بعدش قراره چى بشه!حالا قبلش چى بوده كه بعدش چى باشه!٢٩ سالگيمون خيلى خاص بود حالاكه ٣١ سالگيمون بخواد فاجعه باشه؟!اصلا فراتر از اون از صفر تا ٣٠ سالگيمون چه گلى به سرمون زديم كه حالا از ٣٠ تا ۶۰ نمی‌تونیم بزنيم؟اما ما هنر و تخصص اصليمون خود زنيهيعنى عاشق اين هستیم كه شرايط عادى رو بحرانى كنيمو بعدش براش دنبال راه حل بگرديم.الآن كسانى كه طلاق گرفتن مردن؟يا كسانى كه ازدواج نكردن خيلى درمانده هستن؟يا كسانى كه بچه دار نشدن خيلى بدبخت هستن؟!چى تو سر ماست انصافاً؟!لطفاًياد بگيريم كه ازدواج و مدرک تحصيلى و بچه و...معيار ارزش گذارى ما نيستو اين‌ها فقط انتخاب‌ها و تصميماتیه كه ما در طول زندگى ممكنه بگيريم يا نگيريم.پس هر موضوعى رو اونقدر خاص نكنيمكه جهت مقابلش تبديل به فاجعه بشه.‌
ببخشی چرا سنتون چشه مگه! مامان من ۴۶ سالشه داداشم ۸ ماهشهتک فرزند بودن یه فاجعه اس کسی نمیتونه قانعش ...

نباید با این قطعیت نظر بدید

چون واقعیتش تو ۴۶ سالگی ام بچه آوردن یه جور فاجعه میتونه باشه

از خوبی های تک فرزندی بگو

و بگو که همه توجهم ب شماست.وقتم برای شماست.تفریحات بیشتری داریم باهم.....

اونوقت بگو دوستداری اتاقتو با خواهر یا داداشت تقسیم کنی یاخوراکی ها و سایلتو بشکنه و بخوره؟؟؟یا دوستداری یکی از صبح تا شب گریه کنه و نزاری بخابی؟؟

بچه رو راحت میشه پیچوند

قول میدم چند تا ترفند اینجوری بگی راضی میشه

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.

سنتون زیاد نیست 

جاریم دقیقا ۴۰سالگیش بچه دومشو بدنیا آورد 

دخترش الان ۱۱سالشه ،خیلی هم راضیه که دخترشو بدنیا آورده ،میگه تو بچه ی دومم تازه معنی مادر بودنو متوجه شدم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

براش توضیح بده که نمیشه

و از مزایای تک فرزندی بگو

و سعی کن خواهر برادر داشتن رو براش ید نشون بدی😂

گولم نخوریا

دوسال دیگه سن بلوغشه حوصله ی خودشن نداره این بچه هم بیاری همش دلش میخواد با برادرش بازی کنه پسر بزرگتم پسش میزنه اونم دچار مشکل میشه

تفاوت سنیشون دیگه زیاده خودتم دلت نیست بهتره کلا نیاری و با دلیل قانعش کن

الانم دیگه همه تک فرزندن مشکلی براش پیش نمیاد

بگو دوست داشتیم تو تک باشی ک همه ی امکانات مونو چ از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی ک برات میذاشتیم و مهر و محبتی و همه چی فقط برای تو باشه

بگو در آینده کلی هزینه برای دانشگاه رفتنت سربازی رفتنت ازدواج و اینا رو میتونم برات تامین کنم ولی اگ چندتا بودید باید بین تون تقسیم میکردم و خب همه گی ناراضی میموندید با توجه به گرانی، ما دوست داشتیم یکی داشته باشیم و راضی باشه از زندگیش تا چندتا باشن و ناراضی

میرن کاربری هام...از اونا فقط، تاپیک هاشون به جا میمونه🤢😅میخوام ازت دور شم اما نمیشه😔مثل تو مغرور شم اما نمیشه😔هزار هزارون بار دلو شکستی💔میخوام که رنجور شم اما نمیشه😔
نباید با این قطعیت نظر بدیدچون واقعیتش تو ۴۶ سالگی ام بچه آوردن یه جور فاجعه میتونه باشه

چرا فاجعه؟ البته واسه مادر ممکنه خطرناک باشه اون دیگه نظر پزشکه ولی چه ایرادی داره اگه سلامتی مادر به خطر نیوفته؟ من هشت سال تک بودم و واقعا دوران بدی بود 

2801