2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بگید تمایلی به انجام مراقبت ها توسط بهداشت ندارین.و بگید این رو در پروندتون بنویسند تا هر موقع پروند ...

گل جان صد بار گفتیم 

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

عزیزم ممکنه یه زن باردار بره بیمارستان زایمان کنه بدون مدارک و کلا زایمانش ثبت نشه؟ بچه ای که به دنیا بیاد حتما باید بره بهداشت واسه شنوایی سنجی و واکسن و غربالگری یا مطبا هم انجام میدن ؟ یعنی ممکنه کسی بیمارستان زایمان کنه و اسمش ثبت نشده باشه تو بهداشت ؟

من طرحم.امسال حدود 14میگیرم.ولی همکاران که سابقه کار بیشتر دارند،قطعا بیشتر میگیرن.حد اقل بیست

جدی حدود ۱۴؟

حقوق ثابتت هست یا با کارانه واینا میگی؟

پس چرا به من ۱۲ میدن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من کرونا داشتم رفتم اون دنیا بعد از یک ماه برگشتم(بستری بودم) بعد که مرخص شدم خانوم بهداشتیه زنگ زده ...

می‌خواسته ببینه زنده ای یا نه😑در اصل باید قبل از اینکه حالت بد بشه و بیماری پیشرفت کنه تماس بگیرند اما بعضاً به خاطر کار و مشغله زیاد امکانش نیست 

لطفا جواب بدید استارتر 

همسایه ای که گوسفند داخل خونه پرورش می ده و نگه می داره چه طور می تونیم پی گیری کنیم زنگ بزنیم اداره بهداشت میان سراغش؟ 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2801