2777
2789
عنوان

بهتون بگم تنها راز هیکل خوب و کاهش وزن چیه 📸عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 119 پست
من صبح تا ظهر اوکی ام میتونم رژیمم رو نگهدارم عصر تاشب مخصوصا آخرشب خیلی گرسنه میشم و ضعف میکنم با ا ...

فستینگ بگیرید اگر میتونید 

۸ ساعت ۱۲۰۰ کالری مصرف کنید ۱۶ ساعت فقط اب و قهوه بخوریدد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

سعی کنید برنج و نون و کم کنید تا جایی که میتونی برنج قهوه ای نون قهوه ایو جایگزین کنید به اندازه نیا ...

پروتین میشه گوشت؟ 

من از گوشت و تخم مرغ خالی متنفرممم

حتما باید با برنج باشه گوشت تخم مرغم با نون واگرنه اوق میزنم

پروتین میشه گوشت؟ من از گوشت و تخم مرغ خالی متنفرمممحتما باید با برنج باشه گوشت تخم مرغم با نون واگر ...

گوشت ماهی سویا مرغ 

سینه مرغ بهترین منبع طبیعی پروتئینه 

اگر هیچکدوم از اینا رو دوس نداری پودر پروتئین بخر 

من صبح تا ظهر اوکی ام میتونم رژیمم رو نگهدارم عصر تاشب مخصوصا آخرشب خیلی گرسنه میشم و ضعف میکنم با ا ...

شما هیچی در مورد اصول تغذیه نمیدونید و به راحتی پتانسیل پیری پوست رو دارید

گلم مکمل وی و کراتین برای لاغری خوبه من میخوام بدنم سفت بشه 

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️
پروتین میشه گوشت؟ من از گوشت و تخم مرغ خالی متنفرمممحتما باید با برنج باشه گوشت تخم مرغم با نون واگر ...

گوشت ماهی سویا مرغ 

سینه مرغ بهترین منبع طبیعی پروتئینه 

اگر هیچکدوم از اینا رو دوس نداری پودر پروتئین بخر 

من سینم خوش فرمه باسنمم بزرگه کمرم باریکه پهلو ندارم

ولی یکم شکم دارم

بااینکه یکسالونیمه قند مصنوعی روترک کردم ورزشم میکنم بازشکمم کوچیک نمیشه دلیلیش چیه

هزروزم برنج میخورم میدونم دلیل اصلی برنجه ولی سخته ترکش کنم هعب

همگیتون دست به خودکشی زدید که نتیجه چندسال اینده مشخص میشه

از چه لحاظ؟

🌷🌼🌷من بانو آرتمیس نیستم🌷🌼🌷                                             لطفا قبل از قضاوت به تاپیکم در این مورد سر بزنید🙏🙏🙏
2801