2777
2789
عنوان

شوهرم میگه دوست دختر دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 53 پست
چرا تو سن کم ازدواج میکنید

💔💔💔💔💔

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خانوادع من یا اون؟

اون عزیزم 

اصلا تحویلش نگیر فک کنم بیمار روحی روانین

اینجور آدما رو باید گند بزنی به اعتمادبنفسشون تا دیگه عرض اندام نکنن واست

تحویلش نگیر 

قطعا داره تو گوشی با یکی لاس میزنه

توم خوشتیپ کن برو خونه کسی مهمونی 

کاملا بیخیالش بشو

خالا من چیکار کنم برم سمتش نرم ؟؟؟؟دلم براش تنگه ۶ روزع خبری نیست ازش رفته شهر غریباگه ارع برم سمتش ...

کوتاه بیا پیام‌بده بهش‌دیگه

عذرخواهی کن‌و بگو‌ببخش تند رفتم‌یکم‌زیتدروی‌کر‌دمو..ازین‌حرفا

زنوشوهر نیستین مگه؟؟ خلاصه باید یکیتون کوتاه بیاد دیگه.همیشه یکی اتیشه اون یکی‌باید اب باشه

کوتاه بیا پیام‌بده بهش‌دیگهعذرخواهی کن‌و بگو‌ببخش تند رفتم‌یکم‌زیتدروی‌کر‌دمو..ازین‌حرفازنوشوهر نیست ...

هستیم عقدیم ۴ ساله

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
چرا نرفتید سر خونه زندگی

بخاطر خرج عروسی

میدونم دوری ازش نگرانیولی کسی که دوست دختر داشته باشه داد نمیزنه از زنای چسبونک هم بدشون میاد مردا

حالا چه کنم؟؟اس بدم

آره اس بده الانم که تو شهر دیگه ست یا یه کلیپ دلتنگی اینا براش بفرست ببین چیکار می کنه

بگردم یه متن خوب پیدا کنم

شما نداری متن خوب

بخاطر خرج عروسی

خو این عروسی بعد از ۴ سال چه لطفی داره یه مهمونی کوچیک میگرفتید تموم میشد 

به نظرم خود شوهرت به خواهرش گفته پیام بده بهش بگو رفته شهر غریب 

دوست دخترم الکی گفته واقعیت نداره 

2801