2777
2789
عنوان

شوهرم میگه دوست دختر دارم

1824 بازدید | 53 پست

۶ شب قبل گفت بیا روبیکا ای بدیم من رفتن این منو حدود های یه ساعت منتظر گذاشت بعد بیست دقیقه ج میداد بعد نیم ازش پرسیدم گفت که دارم آهنگ دان می کنم گفتم باش دوباره کلی منتظر موندم براش عکس فرستادم دیدم بغذ۲۰ دقیقه ج داد گفتم کاری نداری با من برو آهنگ دان. کن آهنگ هات از من مهم تره گفت باشه گفتم داری آهنگ دانلود می کنی برام کانال آهنگ هات بفرست دیگه شروع کرد آره من دارم به دوست دخترم اس میدم فلاننننن 

بهم میگه ازت بدم میاد پیام نده گفتن کیه دوست دخترت  دوستش داری گفت مشکل منع یعنی چی مشکل منه؟؟؟؟؟

گفت بدبخت بیچاره شکاک 

میمردی این حرفو نمیزدی و کلی بد بیراه گفت دیگه حق نداری از نت استفاده کنی به مامانت زنگ میزنم گفتم خودتو اذیت نکن من خودم به پدرم میگم 

راستی بهم گفت خدا این زندگیو خراب کنه به درد من نمی خوره

بعدش خواهرش اس دادع ازت ناراحتم شوهرت رفت شهر دیگه برا کار استوری براش نذاشتی و فلان گفت که چند روزه حرف نزذی باهاش گفتم چند روز میشه گفت باز دعوا کردین گفتم آره با کدوم دل بزارم استوری براش خودش به خودش شک داره گفتم میگه دوست دختر دارم گفت من بجاش قسم می خورم ندارع فلاننن  گفت من جایی ام برم خونه میزنگم بهت تا الان خبری ازش نشد که دو روز گذشت ..

نه از شوهرم خبری هست نه هیچییی چیکار کنم 

دیشب خواستم استوری بزارم دستم خورد کلیپ براش رفت بعد دو طبقه پاکش کردم آن نشده فعلا که ببینه من یه چیزیو پاک کردم .... چیکار کنم

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تو اون زندگی که خواهر شوهرت زنگ میزنه بهت میگه برا شوهرت استوری نذاشتی علاوه بر خودت باید صگ برینه

اونو ول کن منظورش چیه از اینکه میگه مشکل منه

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

ب خواهر شوهرت بگو بتو ربطی نداره زندگی منه همسرمنه سرت توکارخودت باش

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم
بچه بازی بزار کنار ب طرف فرصت زندگی بده باهات ازدواج کرده تو بندِ تو نیست دم ساعت چپ راست چکش کنی

حالا چیکار کنم ؟؟؟؟

خودش پیام داد گفت بیا اس‌ بدیم

ب خواهر شوهرت بگو بتو ربطی نداره زندگی منه همسرمنه سرت توکارخودت باش

من چیکار کنم حالا دلمممم خیلییی برا شوهرم تنگهههههه

من چیکار کنم حالا دلمممم خیلییی برا شوهرم تنگهههههه

زنگش بزن تکست احساسی بده

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم
زنگش بزن تکست احساسی بده

خب اون مقصرع 

خب اون مقصرع

یکیتون کوتاه بیایین من نباشید نیم من باشید 

زنگش بزن تکست احساسی بده

خوذش گفت زنگ نزن بهم ازت بدم میادددذذ 

حالا چیکار کنم ؟؟؟؟خودش پیام داد گفت بیا اس‌ بدیم

ببین اگ بچسبی بهش اون خودشو برات میگیره

پس برات این چیزا مهم نباشه چرا اهنگت مهمتره فلان اینا بعد از اینکه چنددقیقه طول میکشه توعم مشغول یکاری شو بعد ک گفت بگو منم مشغول فلان کارم حالا همزمان براتوعم وقت میزارم

یکیتون کوتاه بیایین من نباشید نیم من باشید

۶ روزه خبری ازش ندارم رفته شهر دیگه

2801