2777
2789
عنوان

شوهرم میگه دوست دختر دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 53 پست
خوذش گفت زنگ نزن بهم ازت بدم میادددذذ

پس صب کن کوتاه بیاد چاره ای نیست

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم
ببین اگ بچسبی بهش اون خودشو برات میگیرهپس برات این چیزا مهم نباشه چرا اهنگت مهمتره فلان اینا بعد از ...

چشمخب حالا نمیدونم کار درست چیه برم سمتش نرم ؟؟

رفته شهر دیگه دلم براش تنگه نگرانشم استرس دارم

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

۶ روزه خبری ازش ندارم رفته شهر دیگه

یاخبار انشالله درست میشه

متأهل هستم.....منو همسرم عاشق هم هستیم شکر خدا همسرم ایده آل هست جونمون رو واسه هم میدیم باهاش خوشبخت ترین زن دنیام 🧿🧿🧿تو قشنگترین قسمت سرنوشتمی جانانم🧿😘🌹✨️باتو خوشبخترین عاشق تاریخ منم
چشمخب حالا نمیدونم کار درست چیه برم سمتش نرم ؟؟رفته شهر دیگه دلم براش تنگه نگرانشم استرس دارم

بزار یه دوسه روز دیگ بگذره  اونم دلش تنگ بشه بعد یه متن بنویس هردو تاییمون اشتباه کردیم و تکست عاشقانه بده هر چی هم خواهرش گفت با خونسردی تمامم ج بده ک اونم ی بحث درست نکنه 

بزار یه دوسه روز دیگ بگذره اونم دلش تنگ بشه بعد یه متن بنویس هردو تاییمون اشتباه کردیم و تکست عاشقا ...

چشم 

میشه یه متن برام بنویسید من مغزم نمی کشه 

۱۴۰۳/۷/۴  خدایااا شکرت بابت همه چیز🌹🌹             یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
تو اون زندگی که خواهر شوهرت زنگ میزنه بهت میگه برا شوهرت استوری نذاشتی علاوه بر خودت باید صگ برینه

چی گفتین؟!!

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .
دوس دختر نداره از لج تو‌اینو‌گفته دیده تو‌بهش شک کردی اینو‌گفت.،جدی‌نگیر،.واقعا حرفشو‌باور کردی؟کوتا ...

خالا من چیکار کنم برم سمتش نرم ؟؟؟؟

دلم براش تنگه ۶ روزع خبری نیست ازش رفته شهر غریب

اگه ارع برم سمتش چطور برم پیام بدم؟؟

ببخشید چ خانواده دلقک و آشغالی

خانوادع من یا اون؟

2801