2777
2789
عنوان

حامله شيد تباهااا🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 176 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
شما نعمت حروم کنید آدرس میدم بدو ست کن برای من

ولي واقعا لواشك خونگي نعمته😂😂🤣🤣مامانم اينو قايم كرده بود از دست بقيه مخفيانه رسوندن بهم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
حیفه همچین عمه ای فحش بخوره😂

۵ تا عمه دارم یکیشون این شکلیه بقیه فحش خورن😂

مربا میفرسته لواشک میوه گاهی اوقات گیر باشم غذا

تازه این برا الانه ک با بچه هاش مشکل دارم قبلا بیشتر عزیز بودم😂

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
چرا عمه ها زدن تو كار لواشك😂😂😂😂

فکر کنم یه چی قاتی لواشک ها کردن 😁😜

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️

زیاد نخور بچت لاغر میمونه

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

من که اصلا هوس نکردم 

نمیدونم چرا دیگه مثل قبل لواشک دوست ندارم 

بچگیم دوست داشتم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
شما نعمت حروم کنید آدرس میدم بدو ست کن برای من

مامانمم همینو میگه

میگه 

یه ورق کوچولوش خدا تومنه

ولی من با چیز میزای ترش زیاد میونه  خوبی ندارم 

آره والا کاش بودی می‌دادیم همشو به تو 

حالا   برا چند تا از فک و فامیلم دادیم تموم نمیشه که😂

اشک ها را پشت لبخندی مخفی میکنیم که خیلی درد می کند و هیچ کس نمیفهمد، ما را درد  همین نفهمیدن ها می کشد نه زخم ها.                       
ووووی دخترررر عالیه عشقه خدا حفظش کنه برات

بله گوهر نایاب خدا بهم داده ۰🥰میاد ماچم میونه انگار خدا بغلم میکنه 😇شیرین زبونیاش و ناز و اداش🥰

ولی موقع حاملگی اصلا دوسش نداشتم😪😪بس که اطرافیان میگفتن 😏😔😔😔

🎈🎈خدای مهربونم شکرت.🥰
2801