2777
2789
عنوان

برای ارشد از الان شروع کنم

122 بازدید | 22 پست

ترم ۵زیست سلولی هستم 

هدفم رشته هماتولوژی وزارت بهداشته 

تصمیم داشتم از این ترم شروع کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم 

میشه هر تجربه ای دارید بهم بگید لطفا

لایکم کن

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 ...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
ارشد هماتولوژی رشته فوق العاده آیه بازار کارش خوبه

مرسی عزیزم که جوابمو دادی

آخه من شنیدم آزمایشگاه ها ترجیح میدن کارشناسی علوم آزمایشگاهی قبول کنن تا پول کمتری بدن

چون اگه ارشد استخدام کنن مجبور میشن بیشتر پول بدن که اینکارو نمی کنن

نظرت راجب به رشته ژنتیک انسانی چیه؟

والا من مکانیکمواسه ارشد کلا از مهر خوندم تا اسفندچه خبره ترم ۵😂ترم ۵ تازه داشتم دوس پسر بازی میکرد ...

دولتی قبول شدی؟

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 ...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃
مرسی عزیزم که جوابمو دادیآخه من شنیدم آزمایشگاه ها ترجیح میدن کارشناسی علوم آزمایشگاهی قبول کنن تا پ ...

فدات گلم 

دیگه شما خودت بهتر از من میدونی که اول از همه مهارته که حرف اولو میزنه 

آب طرفی ارشد هماتولوژی حیطه کاریش فقط توی ازمایشگاه نیس ، توی سازمان انتقال خون هم میشه کار کرد 

و اگه تا دکترا بخونیم میتونیم با ۲نفر دیگه ازمایشگاه تاسیس کنیم 

ژنتیک انسانی زیاد تعریفی نداره 

به جاش ژنتیک پزشکی فوق العادس 

دولتی قبول شدی؟

آره

ببینین قبولی ارشد راحته،فقط خوندن برای کنکورشه که سخته

یعنی تو رشته خودمونو حالا میگم

نمیخواد خیلی درصدای بالا بزنی،ولی خوندن درسا اذیت میکنه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
فدات گلم دیگه شما خودت بهتر از من میدونی که اول از همه مهارته که حرف اولو میزنه آب طرفی ارشد هماتول ...

خیلی ممنون عزیزم

یعنی شما میگید ارشد ژنتیک انسانی زیاد بازار کار نداره ولی دکتراش خوبه، درسته؟

شما می دونید از چه طریقی میشه وارد حوزه IVF شد؟

خیلی ممنون عزیزمیعنی شما میگید ارشد ژنتیک انسانی زیاد بازار کار نداره ولی دکتراش خوبه، درسته؟شما می ...

دقیقاااا 

مگه اینکه دکترا بگیری که تدریس کنی 

والا دقیق نمیدونم  

از استادم میپرسم ، بهت میگم عزیزم 

راستی شما فارغ التحصیل شدی یا دانشجویی؟؟؟

آرهببینین قبولی ارشد راحته،فقط خوندن برای کنکورشه که سختهیعنی تو رشته خودمونو حالا میگمنمیخواد خیلی ...

آهان یعنی ورودی راحته

بعدا درسا سخته؟

میخوام پیام نور برم

به خاطر کارم دولتی اینا نمیتونم برم 

نه عزیزم هنوز من درس می خونم، منم دارم درباره گرایش های مختلف تحقیق میکنم

اها به سلامتی عزیزم 

من تصمیم دارم برم کاراموزی 

ولی میترسم هیچ جا قبول نکنن 

شما اطلاعی داری تو این زمینه

2801