2777
2789
عنوان

حامله شيد تباهااا🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 3260 بازدید | 176 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

فامیلای ما از هول فقط زنگ زدن پرسيدن دختره یا پسر😏😏😏وقتی هم فهمیدن دختره میگفتن اشکالی نداره مهم ...

به اينجور فاميلا تا روز زايمان نگيد چيه

حتي اجازه نديد اسم بچتونو بفهمن فضولا

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
من حامله نیستم تو فریزر پره لواشکه

دقیقا مامان منم انواع لواشک درست کرده 

آلوچه زرد آلو هلو و...

ولی همونجوری مونده😂😂

اشک ها را پشت لبخندی مخفی میکنیم که خیلی درد می کند و هیچ کس نمیفهمد، ما را درد  همین نفهمیدن ها می کشد نه زخم ها.                       
2802

اوق از لواشک متنفرم یه بار عمم آورد همش خشک شد ریختمش دور

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️
اوق از لواشک متنفرم یه بار عمم آورد همش خشک شد ریختمش دور

چرا عمه ها زدن تو كار لواشك😂😂😂😂

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
دفعه بعد خواست بفرسته بگو من بیام در خونتون

قدمت رو چشم😂بیا تو باهم میخوریم من از لواشک خوشم نمیاد 

تازه مربام میفرسته😂

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
2801