2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

حرفه ب بچه زده آخه تو مقصری سر جریان خانوادش

نه مقصر نیستم من با خواهر شوهرم دعوا کردم البته اون خیلی منو اذیت کرد 

بعدش کل خونواده با من جبهه گرفتن 

الانم خودش میگه میری از تکتشون معذرت میخای و رو دست مامانم میوفتی 

با اینکه تا حالا هیچ خطایی یا حرف بدی درحق اونا نکردم مادر شوهرم دوبار شکستگی داشت هر دوبارش من پرستاریشو کردم دختراش حتی یه لیوان آب بهش ندادن

بچه داری؟؟شوهرمنم اوایل این بود حساسیت نشون ندید بیخیال میشه

بله پسرم تقریبا ۶ سالشه،حساسیت هم نشون نمی‌دادم دیگه غلام حلقه به گوش خانوادشه،پدرو مادرش بالای ۷۰ هستن دائما باید به اونا سرویس بده،حتی هزینه ها

شونم برعهده میگیره،بچه آخر خانوادست و برای اینکه تو چشم خانوادش باشه و بگه منم کسی شدم برای خودم دائم براشون خوش خدمتی میکنه

2802
نه مقصر نیستم من با خواهر شوهرم دعوا کردم البته اون خیلی منو اذیت کرد بعدش کل خونواده با من جبهه گرف ...

نکن میخواد بترسونتت خب باخواهرسوهرت دعوات شده چرا آزتک تک شون بعدم اونم توروناراحت کرده دیگ

بله پسرم تقریبا ۶ سالشه،حساسیت هم نشون نمی‌دادم دیگه غلام حلقه به گوش خانوادشه،پدرو مادرش بالای ۷۰ ه ...

چ بد شوهرمنم خیلی کم اخلاق این مدلی داره کاملا درست میکنم

نه اتفاقا من خیلی سختی کشیدم اما خب از نظر ازدواج خانوادم مخالف کودک همسری هستند کلا ازدواج زیر 26 ق ...

خوشبحالت

من خونواده خودم خیلی خیلی خوب هستن

الان ۲۰ سالمه میخام درس بخونم

مامان بابام و خودم اصلا تا ۳۰ سالگی ب شوهر دادن من فک نمیکنیم

ولی امان از این دوروبریا خاله ها و زندایی هام همش بهم میگن خاستگار نداری

اکثرا بهشون میخندم و مسخره میکنم

ولی خب گاهیم حرفاشون خیلی ناراحت کنندس🥲

خوشبحالتمن خونواده خودم خیلی خیلی خوب هستنالان ۲۰ سالمه میخام درس بخونممامان بابام و خودم اصلا تا ۳۰ ...

خوشبحالی نداره دیگه...خب منم مثل شمام فامیلامون همه از دم میگن نمیخوای ازدواج کنی نمیخوای بچه بیاری 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
نکن میخواد بترسونتت خب باخواهرسوهرت دعوات شده چرا آزتک تک شون بعدم اونم توروناراحت کرده دیگ

منم گفتم نمیرم من خطایی نکردم واقعا خسته شدم از ادا و اطوار خواهرش بخدا جون به لب شدم 

با اینکه ما پیش اونا نیستیم این خانم همیشه مزاحم منه میبینی شب بمونه خونمون بعد یهو از خواب بیدار شد 6 یا 7. 8 صبح باشه تلویزیونو روشن. میکنه اخه مگه اینجا خر خوابیده یا آدم

فک کردم تو فامیلتونم جا افتادهاها

نه بابا خانوادمون اینجوری هستند فامیلامون من دوهفته هست عروسی کردم الان میگن بچه نداری

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
منم گفتم نمیرم من خطایی نکردم واقعا خسته شدم از ادا و اطوار خواهرش بخدا جون به لب شدم با اینکه ما پی ...

اصلا چرا باید بمونه ماهم خواهرشوهریم دوسه ماه یه بار اگه دعوت کنن یه ساعت برم شاید آدم بمیره بهتره ک تو خونه داداشش همچین اختلافاتی بندازه

2801