2777
2789
عنوان

💥چهارماه سزارین کردم هنوز حالم خوب نیست💥

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 60 پست
اره شیر خودمو میدم‌پسرم خیلی چاق و سرحال اما من ن من وزنم خوب شده قبل بارداری لاغر بودم ولی در واقع ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم 

گل پسرت تمام مواد مغذی رو از بدن شما میگیره   و بدن شما خالی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چکار کنم😭😭😭😭

هر چه زودتر برو پیش دکترت

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
ای وای خیلی بده

خیلیییی

پدرم دراومده 

باید عمل کنم پسرم کوچیکه بخاطر اون نمیرم وگرنه تا الان رفته بودم

پدرمو دراورد این بارداری و زایمان 

استخونام ضعیف شده صدا میده انتهای ران پام درد میگیره خیلی اذیت میشم 

بخدا به تغذیه اینا نیست من بارداری و بعد زایمانم و الانشم همیشه بهترین چیزهارو میخورم بهترین مکمل ها ولی انگاری بدنم خیلی ضعیفه 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2802

اخی میشل جون من و شما همراه بود بارداریمون

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
اره الان خوبی گلم

قربونت برم من از نظر عصبی پوکیدم

دو ماه اول هم هرشب انگار بدن درد و استخون درد بودم با یک کولیک وحشتناک

شیر مادر میخوره کوچولوت؟

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2801