2777
2789
اگ بخاطرنزدیک شدن ب خدا نبود ک ازخوابم نمیزدم😥دعام کنید ازدواجم دیر شد

اگه وقتشو داری رقیه شرعیه بخون ،چند روز پست سرهم ،، واسه بستگی هاست،، 

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
به به چه اسمی دارید .نسبت به چی بینا بشید .یک کار دستی درست کن با زحمت فراوان اگ کسی بیاد خرابش کنه ...

معلومه دیگه بینایی چشمام.
شرایط زندگیمون خیلی سخته و دیگه نه خودم نه خانوادم توان نابینایی من رو نداریم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

منک همیشه میخونم ولی هنوز مجردم ۳۶سالمه و بیکار همیسه م سعی دارم خودموحفظ کنم ولی برام چیزی عوض نشد

خوش بحالت که مجردی ما همسنیم با این تفاوت که من بخاطر همین ترسم با مرد بچه دار ازدواج کردم و الان کور و پشیمونمو در شرف طلاق و دوباره مجرد میشم اینبار به اسم مطلقه ،هعی خودمو کشتم تا شوهر کنم این عاقبتش 

بلاخره همه چیز درست میشه
اگه وقتشو داری رقیه شرعیه بخون ،چند روز پست سرهم ،، واسه بستگی هاست،،

رقیه شرعی دیگه چیه؟ اسمشو شنیدم ولی یادم نمیاد.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2802
خواندن نماز صرف فقط خوندن یا صحبت کردن با خدا خیلی فرق داره سعی کن زحمت خودت و طلا کنی با خلوص بخون ...

چجوری با خلوص بخونیم

وَالضُّحیوَاللَّيْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَى وَلَسَوْفَ يُعْطِيكَ رَبُّكَ فَتَرْضَى 🤍
رقیه شرعی دیگه چیه؟ اسمشو شنیدم ولی یادم نمیاد.

سرچ کن ،واسه رقیه شرعیه مخصوص ازدواج ،واست میاد ،،، چند روز بخون ،بعدشم من خیلی ختم و چله میگیرم ،،اما چیزی که واسه ازدواج دیدم واسه بقیه جواب داده غسل چهل کلیده ،،درسته میگن منبع مطمعنی نداره اما تجربه که جواب داده ،

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
اگ بخاطرنزدیک شدن ب خدا نبود ک ازخوابم نمیزدم😥دعام کنید ازدواجم دیر شد

تمام زندگی و عشق من مذهبم هست و عباداتم ، به شدت بهشون وابسته هستم ، خصوصا وقت بین الطلوعین از یک ساعت قبل اذان صبح بیدار میشم نماز و قرائت قران تا وقتی که دیگه آفتاب طلوع میکنه ، منم هنوز مجردم ، هیچ خانومی حاضر به ازدواجم نمیشه ، الانم پیرمردی شدم دیگه ، چه میشه کرد این چند روز دنیا رو دارم سپری میکنم با یاد و نام خدا ، درسته در رنج هستم بخاطر خیلی مسائل که بجهت رعایت ادب نمیتونم عنوان کنم ، ولی مدام یاد خدا همراه هست و بر لبم جاری میکنم ، بیشتر سنم که رفته ، مابقی هم تحمل میکنم تا وقت رفتنم برسه ، لااقل شاید پس از مرگم مثل این دنیا نباشه که کل عمرم در جهنم و عذاب بودم ، حالا باعث بانیش خودم هستم یا دیگران یا امتحان خداوند هست ، حالا بماند  ، توکل بخدا ، فقط الحمدلله که خداوند از بدو تولدم خودش بهتر از خودم از زندگیم تا وقت مرگم باخبره ، و همین برام کافیست که خداوند بقول معروف مو رو از ماست میکشه و دقیق حسابرسی میکنه ، الحمدلله رب العالمین کما هو اهله