2777
2789
عنوان

💥چهارماه سزارین کردم هنوز حالم خوب نیست💥

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 60 پست
نمیدونم بخیه هام ک میسوزه

عزیزم شما بخیه هات عفونت کرده.هرچه زودتر برو دکتر

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من سزاریان بودم بعد گذشت یک سال و نیم هنوز زانو‌درد دارم درد انگشت های پام هم اضافه شده تازه سنی هم ...

یکی میگفت سنجد رو با هسته آسیاب کرده بخر رو هر روز یه قاشق بریز تو یه لیوان شیر بخور میگفت که ریزش مو و استخوان درد زایمان رو رفع میکنه

2802
جدی وای ترسیدم مگ میشه بعد چهارماه تازه عفونت کنه

خواهر من داغون شد.خواهش میکنم زود برو دکتر.خواهر مت تا ۳ ماه درگیر بود.واسه ترسوندن نمیگم تجزبه ی خواهرمو میگم که دکتر گفت اگه دیر میومدی کارت تموم بود😢

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
اول ولی ناخواسته بود یکم شرایط خوب نبود

بیمارستان دولتی زایمان کردی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای اره اونم هست در ضمن شقاق مقعدی هم گرفتم همه اینا بعد زایمان شدم

من همرویید دارم و تو بارداری افتادگی روده گرفتم که باید عمل کنم😔

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
پیش دکتر خودم برم یا دکتر دیگ

دکتر خودتون.

بخیه های خواهرم عفونت کرده بود یه بار دیگه دو لای از بخیه هاشو باز کردن عفونت گیری کردن.خیلی روزای سختی بود.فقط زود پیگیری کن

چکار کنم خوب شم

شیر خودتون رو  میخوره ؟

من دندونام  من میکشت از درد دکتر گفت دندونات سالمه چون فقط شیر خودت رو میخوره بدنت کم آورده شیر خشک دادم نصف وعده ها رو نوروبین زدم و ویتامین دی دندونام درست شد ولی بعد ده سال راضیم هیچ اذیتی بابت سزارین نشدم  

شیر خودتون رو میخوره ؟من دندونام من میکشت از درد دکتر گفت دندونات سالمه چون فقط شیر خودت رو میخوره ...

اره شیر خودمو میدم‌پسرم خیلی چاق و سرحال اما من ن 

من وزنم خوب شده قبل بارداری لاغر بودم ولی در واقع ضعیفم

2801