2777
2789
عنوان

💥چهارماه سزارین کردم هنوز حالم خوب نیست💥

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 61 پست
منی که در انتظار بی بی چک مثبتم با این تاپیکاتون پشیمون میشم💔😅

منم در انتظارم 😂🤣🤣

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چیه میخواستی بری طبیعی بدبخت تر بشی دوساله هنوز به خودم نیومدم دل و رودم ریخته بیرون😐😐

منم طبیعی بودم انگار اصلا زایمان نکردم همه چیز سر جاشه شکمم صاف

مامانِ یه دختر کوچولو👧💫🧸
2802
فقط بخیه ات مربوط به سزارین هست حتما برو دکتر طبیعی نیست که هنوز سوزش داری درد زانو به خاطر فشار وزن ...

دوست عزیز روغن حیوانی بخورید،رطب و انواع میوه ها

روغن حیوانی تو بازیابی قوا کمکتون میکنه

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف )یه صلوات بفرستی؟؟؟

استراحت کن غذاهای مقوی بخور 

خدارو شاکر باش به خاطر بچه به خاطر نعمت هایی که خیلی کوچیکن به چشم نمیان

پیاده روی کن از همسرت کمک بگیر و باهاش صحبت کن از محبت کم نذاره 

الحمدلله رب العالمین ...

من سزاریان بودم بعد گذشت یک سال و نیم هنوز زانو‌درد دارم درد انگشت های پام هم اضافه شده تازه سنی هم ندارم ۲۵ سالم هست دکتر برام چکاب نوشته می خوام برم آزمایش ببینم چمه 

ولی وقتی بچه هام رو می بینم می گم همه این درد ها به وجودشون می ارزه

زایمان چندمت بود؟

اینک سوزش داری شاید بخیه هات عفونت کرده برو دکترت ببینتت 

منک بعد ۲۰روز سرپا شدم. بدنم خشک شده بود مثه ی تیک چوب خشک

بعدش دیگ مشکلی نداشتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوشبحالت

حتما برو دکتر. خوشبحالت نداره که

یه چکاپ هم بده ببین چی کمه. ماهیچه و گردن گوسفندی زیاد بخور. پسته و بادوم، کاچی، تایمی که حوزادت خوابه خودتم سعی کن استراحت کنی. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چکار کنم خوب شم

برو دکتر کاربرا گفتن شاید بخیه ات عفونت کرده 

حتما قرص آهن خارجی بخور ، گرمیجات زیادتر بخور لبنیات کمتر یا با مصلح استفاده کن ، تو غذاهات کره محلی بزن ،گوشت قرمز و جگر و پسته عالیه واست دائما استفاده کن بدنت کمی خالی کرده 

2801