2777
2789

خیلی ضعیف شدم

زانوی سمت چپم درد میکنه

بخیه هام هنوز میسوزه گاهی

لرز دارم در کل خیلی ضعیف شدم

دیگ حالم از هرچی بچه آوردن بهم میخوره

توان ندارم بچه داری کنم

به خودمم میرسم هه ولی انگار ن انگار

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

عفونت نداری بخاطرلرز میکم ی ازمایش بده

و خیلی خودتو تقویت کن

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰

به طور کلی میگن ۶ ماه اول خیلی مهمه. قرصای آهن و کلسیم رو حتما مصرف کنی، خوراکیای مقوی بخوری، چیزی سنگین تر از بچه ت بلند نکنی و ....

ولی خب من نهایتا ۵ روز حال الان شما رو داشتم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

فقط بخیه ات مربوط به سزارین هست 

حتما برو دکتر طبیعی نیست که هنوز سوزش داری 

درد زانو به خاطر فشار وزن بارداریه و کلسیمی که بچه ازت کشیده 

لرز هن از شدت ضعف و خستگیه من هنوز بعد از ۸ ماه شبها لرز می کنم از خستگی 

منم هر چی می خورم فایده نداره نمی دونم چه چیز مقوی هست که بخوریم و بدنمون جون بگیره

برو دکتر بخیه هات می سوزه شاید عفونت کردی . همین ها رو به دکتر بگو احتمال زیاد برات مکمل و مولتی ویتامین اینا می نویسه خیلی بهتر میشی

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️

دقیقا مثل خواهرم

رفت دکتر.نگو بخیه هاش عفونت کرده و داشت میزد به خونش.هی لرز میگرفت ما فکر میکردیم سرما خورده.نگو عفونت داشت پخش خونش میشد.

هرچه زودتر برو پیش دکترت

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2801