2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 79656 بازدید | 1374 پست
نخیر نمیگم فوق راحت زندگی میکنیم ما هم برنامه رستوران و خرجهای اینطوری نداریم ،اجاره خونه هم نداریم ...

گلم هر وقت به این میزان پول برسی اون موقع میفهمی خرج چی میشه

برای من و شمایی که نداریم شاید خیلی غیر عادی بنظر بیاد

ولی اونی که داره خیلی براش عادیه

شما نمیدونی کشاورزی تغریبا ی چهارم درامدش باید خرج کنه اینکا خرج نکنی درامدی هم کسب نمیکنی ضمنا خودم ...

پدر بزرگم از وقتی بازنشست شد چند تیکه زمین خرید 

دیم هم هست کار خاصی هم نداره مگه برلی کود دادن و در نهایت برداشت واقعیت خیلی درآمدش خوبه سالیانه بالای دو سه میلیارد کلا اطراف ما وضع کشاورزامون خوبه اون خانومم تعریف کرد وضع پدرش اینه من تایید کردم برای ما هم همینطوره 

باغداری با کشاورزی متفاوته باغداری واقعا زحمتش خیلی زیاده 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خب از اول همینُ بگو بنده خداشبهه ایجاد نکن خواهر من😅

😂😂😂ولی بازم سخته با 3 تومن زندگی خیلیم سخته 

چن ماهه دلم میخاد یه شلوار بگ بگیرم ولی واقعا نمیرسه 

تا میام سفارش بدم شلوارو میبینم یکی از بچه لباس نداره باید براش بخرم یا اون یکی معلمش گفته فلان چیزو بخرین بیارین  همینجوری الان چن ماهه در حسرت شلوار بگ به سر میبرم ولی الهیییی هزار بار شکر بخاطر سلامتی بچه هام الهی شکررر

نه عزیزم گزینه اول هم در قرآن اومده سوره مبارکه حشر برای خمس اومده که زیادی یا غنائم امواله، که یک م ...

بله و دیگه  مثل خود ائمه به احدی اطمینان نمیشه کرد خودم با دست خودم میدم نیازمند و بسیار راضی و مطمین ترم 

2802
گلم هر وقت به این میزان پول برسی اون موقع میفهمی خرج چی میشهبرای من و شمایی که نداریم شاید خیلی غیر ...

میدونم هر کس به میزان درامدش خرج میکنه یکی یک میلیون داره همونو خرج میکنه یکی صد میلیون داره ولی واقعا برام جالبه وقتی خرج رستوران و سفر و اجاره خونه و این جور چیزها رو ندارن دقیقا ماهی چهل تومن رو چکار میکنن؟الان ازشون بپرسی میگن غذای گوشتی زیاد نمیخوریم لباسهای معمولی هم میخریم نه لباس مارک خوب پس پولو دقیقا چکار میکنن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز/میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم👑
مثلا کجای تهران؟؟چرا گمون کردین همه که میگن زیاده توی شهرستان ومناطق محروم هستن بالاشهر تهران فقد هز ...

خیر اصلا این طور نیست ولنجک زعفرانیه الهیه نیاوران و فرمانیه قیمت میوه و خریدهای سوپر مارکتی و تعمیر کار و کارگر یکیه با جای دیگه؟خب لابد دیدم و مقایسه کردم که دارم میگم همون ملکی که میگید گرونه اجارش و باید میوه فروش و فروشگاه های دیگه چندین برابر بدن . شارژ ماهیانه ساختمان چندین برابره

مجبور نیست بشینه به تک تک سوالای شما جواب بدهتوضیحشو اول تاپیک دادهقرار نیست ریز به ریز زندگیش برای ...

ایشون اصلا جواب نداده به جز دو سه نفر! اونم اره یا نه توضیح اول تاپیکشم چیزی رو مشخص نکرده 

مثلا کجای تهران؟؟چرا گمون کردین همه که میگن زیاده توی شهرستان ومناطق محروم هستن بالاشهر تهران فقد هز ...

مرکز شهر و پایین شهر همه چیش قیمتاش پایین تره  همه چی.  حتی کار گر که میاد برای تعمیر میگه از اینجا قطعات بخرم چند برابر پایین شهره همه این چیزا کنار هم که میاد یه مبلغ هنگفت میشه. فقط که قیمت ملک بالانیست طبعا به همراهش همه چی بالاست.

چجوری دوتا مانتو شده ۵۰۰ الان مانتو خیلی گرونه

هس بای بگردی یا ا تولیدی ها بخری

من ی میلیون گذوشته بودم امسال تابستون مانتو بخرم ، نداشتم هیچی، دست آخر ۱۵۰ دیگ هم گذوشتم روش اما ۵ تا مانتو خریدم همش هم انقد خشگل و خوشرنگ ک نگو

تولیدی ها رو باید پیدا کنی یا جاهایی ک آف زدن ، بگردی پیدا میکنی

مام همینیم،همش ب شوهرم میگم پولمون بی برکته،بیا شغلتو عوض کن،بخدا اینقد درمونده شدم در ب در دنبال دع ...

توکل.توسل  حرکت  .غناعت .فکر اقتصادی

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
2801