2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 79656 بازدید | 1374 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
برکت در مال رو تو دو کار پیدا کن۱ خرج در راه اهل بیت (شریک شدن با امام و لو اینکه ماهی و یاهفته چند ...

خب این اعتقاد شماست وگرنه رونالدو اینهمه مال داره کلی هم خرج فقرا و خیریه میکنه مهم این هست از مالت درست استفاده کنی اسراف نکنی  فقرارو از یاد نبری  از راه درست دربیاری.

شغل بابای من کشاورزیه باید تو طول سال فقط خرججججج کنیبعد تو نابستون ک‌محصول برداشت میکنی یهو پولدار ...

دقیقا بابای منم کشاورزه الان که پسته هامونو جمع کردیم ولی بابام هم ۳۰ تومن یا بیش تر پول کود و سم و . . . داده 

چجور

خب چند نفرین بچه ها چه سنی هستن کجا زندگی میکنین

همه اینا مهمه دیگه تو خرج کردن

ماهم به نظر من ولخرج نیستیم تا میتونم غذاهای بیرونی خودم تهیه میکنم مثلا همبرگر فلافل همه چی خودم درست میکنم که بچمم دلش نخواد، رستوران هرچند ماه شاید بریم، سفر خیلی وقته نرفتیم، لباس که نگم درست یک ساله بچه هام و شوهرم نخریدن، ... ولی حقیقتا خرجا بالاست و از نظر همسرم من ولخرجم حقم داره چون قیمتا زیادی بالان نتیجش میشه خرج زیاد

من که بچم مریضه ماهی حدود ده میلیون خرج مداوای اونه فقط

بماند خورد و خوراک و کارای مدرسه بچه سالمم...

میدونی نمیشه اصن مقایسه کرد حتی قیمت خوراگ هم هرمنطقه و شهر متفاوته

شماهم مقایسه نکن گرفتاری ها و خرجا متفاوتن دیگه واقعا شاید چهل تومن شما اصلا ولخرجی نکنی همینقد خرجت میشه

ولی بک خانواده باکلی بریز به پاش چهل بشه خرجشون

۴۰ میلیون توی تهران بخصوص بالاشهر خرج خوراک و رفت و آمد کاملا عادیه هزینه تهران دوبرابر شهرستانه من ...

مثلا کجای تهران؟؟چرا گمون کردین همه که میگن زیاده توی شهرستان ومناطق محروم هستن بالاشهر تهران فقد هزینه ملک متفاوته وگرنه خوردوخوراک اگه معمولی باشه فرقی نداره 

2801