2777
2789

واقعا برگام ریخت همچین حرفی زد

یه توضیحی بدم اول جای بحث پیش نیاد

لیزر که نوشتم ۳۰۰ فقط زیر بغل و بیک.ینی هست

لباس هم مثه جوراب و لباس زیر و اینا منظورمه

من شوهرم اصلا قبلا هیچ خرجیییی نمی‌کرد 

از وقتی از طلاق برگشتیم صد خودشو برام گذاشته حتی به خاطر طلای مورد علاقم گوشیش رو فروخت

الان اینکارایی که داره میکنه برای اینه که من رو نگه داره؟

ما هنوز خونه خودمون نرفتیم و هرشب که میاد خونه بابام منو ببینه برام لباس و اکسسوری و خوراکی می‌خره

امشبم برام لباس خواب و لباس پاییزه خرید

دخت شیرازی🥹💕

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

چرا می‌خواستین طلاق بگیرین؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

خیر ان شالله 😂

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2801