2777
2789
عنوان

لیست خریدام رو به شوهرم دادم گفت کمه😳

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 50 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اره خیانت کرد و حق طلاق رو داد و منم به اصرار اطرافیان فرصت دوباره دادم

خدایی نکرده اگر من بودم حرف اطرافیان برام فاقد اهمیت بود بهش هیچ فرصتی نمی‌دادم امیداورم همسرت تغییر کرده باشه و همش ادا نباشه 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
خدایی نکرده اگر من بودم حرف اطرافیان برام فاقد اهمیت بود بهش هیچ فرصتی نمی‌دادم امیداورم همسرت تغییر ...

خودمم میخوام که واقعا تغیر کرده باشه و بار دیگه داغون نشم

دخت شیرازی🥹💕

جسارتا هزینه هم یکم نمی خونه 

مثلا لباس 500؟ اصلا چیزی نمیشه ک

یا شارژ 500 چخبره 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد   https://harfeto.timefriend.net/17222851450537

اسی ضد آفتاب ۲۰۰ نیست گرون تر بنویس حالش جا بیاد 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2801