2777
2789
عنوان

بعد ماساژ پرینه نشستم گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 8185 بازدید | 292 پست
خب مشکلم همینه که اصن ندیدم دیشب فیلمو فرستادم😭😭 امروز صبح شوهرم دیده بود بهم گفت وگرنه من اصن ندی ...

خخخ انه برا منم بفرس ببینم هر چی باشه من از اون محرم ترم بهت،🤣🤣🤣🤣🤣تصورت میکنم میترکم از خنده ولی عصبیم هستم یعنی خنگی دیشب فرستادی هم نرفتی نگاه کنی ببینی تو‌گوشیتو اومده یا نه،

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
خخخ انه برا منم بفرس ببینم هر چی باشه من از اون محرم ترم بهت،🤣🤣🤣🤣🤣تصورت میکنم میترکم از خنده ول ...

اره خیلی اسکلم امروز پاشدم فک کردم نت شوهرم ضعیفه تا الان نیومده😐😐😐

😭😭😭😭

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

داشتم میرقصیدم نازو عشوه میومدم😭تازه یارو زن داره😭😭شوهرم گفت صبح دیدم فلانی لایک کرده یه فیلمو رف ...

وای آنه نباید بخندم 🤣🤣🤣🤣

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
اره خیلی اسکلم امروز پاشدم فک کردم نت شوهرم ضعیفه تا الان نیومده😐😐😐😭😭😭😭

وووویییییی سمی ک پراکندی هرگز نمیشود جم 

...بابات چی گف حالا

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2802
وووویییییی سمی ک پراکندی هرگز نمیشود جم ...بابات چی گف حالا

بابام بفهمه که سرمو میبره🫥🫥🫥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

وای فک کردم بابات خونتونه فهمیده....

انه لباست چی بود اخه من تو خونه خیییلی خفن لباس می‌پوشم اگ مث من بودی که پسر خاله دلی از عزا دراورده خخخخخ

دیشبم رفتیم حرم یه لباس خوجمل خریدم اولین لباس تو خونه ای که شلوار داره خریدم همشون با شو. رتک شلواکه

وای فک کردم بابات خونتونه فهمیده....انه لباست چی بود اخه من تو خونه خیییلی خفن لباس می‌پوشم اگ مث من ...

نه بابام سرکاره دیشب خونمون بود من ساعت یکونیم شب فرستادم گوشیو گذاشتم خوابیدم حتی به خودم زحمت ندادم نگاه کنم اومده واسم یا نه😑😑😑 وگرنه درجا پاک میکردم نیبینه😭😭😭 امروز شوهرم گفت واسه خودت فیلم فرستادی دیشب گفتم اره چطور گفت واسه فلانی فرستادی😳گفتم دروغ نگو گفت به خدا فرستادی😳😳😳گفتم دقت کردم گفت چه دقتی بعدشم خندید😐😐 

نمیدونم والا یه لباس چسبیده بود به بدنم بالاتنم کمی لخت شلوارمم راحتی بود موهامم دم اسبی بسته بوذم جلو اینه میرقصیدم😭😭واییی یادم اومدم اشکم اومد😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیشبم رفتیم حرم یه لباس خوجمل خریدم اولین لباس تو خونه ای که شلوار داره خریدم همشون با شو. رتک شلواک ...

من یا شلوار یا دامن میپوشم خداروشکر تو فیلم شلوار پامه😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره خیلی اسکلم امروز پاشدم فک کردم نت شوهرم ضعیفه تا الان نیومده😐😐😐😭😭😭😭

اسی جان 

ماساژ پرینه چیه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
من یا شلوار یا دامن میپوشم خداروشکر تو فیلم شلوار پامه😑

اره خداتو شکر کن یعنی من اصلا شلوار نمیپوشم انه همش شو ر تک.....نهایت سی سانته

اسی جان ماساژ پرینه چیه؟!

بزن نت میبینی نمیدونم چطوری توضیح بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزن نت میبینی نمیدونم چطوری توضیح بدم

اوکی 

ممنون 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
دیشبم رفتیم حرم یه لباس خوجمل خریدم اولین لباس تو خونه ای که شلوار داره خریدم همشون با شو. رتک شلواک ...

خب توم همونارو بپوش برقص بعد واسه پسرخاله شوهر آنه بفرس حالا فک کن پسرخاله هه یه درصد بخاد  فیلمه آنه روحذف کنه نوووچ چرا حذف کنه واسه خودش بهره برداری میکنه خخخخخ😁🤣 وایی خدا سرم نیاد بخدا واس همین همیه استرس دارم فقط شماره خودیارو میزارم روگوشیم بمونه

2801