2777
2789
عنوان

اگه پدر شوهرتون به مادرتون فحش بده

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 50 پست
جای من بودی چیکار میکردی این اتفاق ها. بدترش برام افتاد الان ۸ سال گذشته و من دارم زندگی میکنم

عروسیمو بهم زدن آبرو ها بردن اما دعوا و قهر اوضاع رو بدتر می‌کنه و آتو دستشون میده با سیاست و خوب بودن کاری کردم خودشون پشیمونن و الان میدونن خانواده من بهترینن

زنگ نزن اول اینکه فکر نکنن تو هر مسئله ای میتونن از شوهرت به عنوان اهرم فشار استفاده کنن هم اینکه بف ...

اره نمیدونم دیگع چیا بهش گفتن 

اون به من فقط اینو گفت که گله میکرد می‌گفت زنگ نمیزنه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

بزن گلم کینه ی نباش تو عروسیا هیچکس اعصاب نداره اونم فشار عروسی روش بوده درگیر بوده یحرفی زده شما ببخشش ورابطتو باهاشون برقرار کن بلخره عروسیشی دوست داره زنگبزنی حرف بزنی 

منم بودم نمیزدم

اما شوهرم با اینکه مامانمم به پدر شوهرم فحش داده زنگ میزنه بهش 

الان موندم منم بزنم یا نه 

البته اول پدرش فحش داد بعد مامان من اما به جز این بحث عروسیمو هم بهم کوفت کرد یادم نمیره مردم چجوری با ترحم نگاهم میکردن من چجوری از ترس میلرزیدم

والا اگر پدرشوهر من فقد وقتی زنگش میزدم ک بخام فحشش بدم

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !
آنقدر بدم میاد گلایه میکنن چرا به من زنگ نمیزنه فلانیخب لامصب تو خیلی دوست داری خودت زنگ بزن

بعد عروسیم چون راهمون از خانواده ها دوره همه بمن زنگ زدن  هرچی باشه ما با کلی ناراحتی اومدیم خونه خودمون اما اون مثلا پدرشوهر یه بار زنگ نزد بگه چطوری بعد الان وظيفه من میدونه که زنگش بزنم

2801