2777
2789
عنوان

بعد ماساژ پرینه نشستم گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 8728 بازدید | 303 پست

درست شد الا

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وصل شو بهش بذار امتحان کنم ببینم درست شد

اره درست شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
دانشگاه طب گذروندی؟اره قصدشو دارم

اره سه ترم اجبار بود ولی قبل مغازه دانشگاه نرفته بودم قبلش پیش دوستم یاد گرفتم کمکش میرفتم خوشم اومد کمک کردن به اونهایی که مریض هستن و احتیاج دارن خیلی آرومم میکرد مخصوصا از مادرم هم تشکر میکردن تو مجالس قران  بخاطر درمان شون

2802

وا چقدسوسولی ازسوندم می‌ترسی ترس نداره که منم این راهارورفتم سوندفقط موقع گذاشتن وبرداشت یکم سوزش داری اونم یه لحظست دردطبیعی که مث مردنه سزارین خوبه امابعدش مراقبت میخوادتازخمت خوب شه 

اسی نترس

منم از سوند وحشت داشتم نزاشتم توی  قبل اتاق عمل برام بزارن .از قبل به دکترم گفتم اونم بهم گفت که وقتی بی حس شدم بگن وصل کنن که همون کارو کردم و چیزی نفهمیدم

دوم سزارین عالی بود خیلی راحت و بی دردسر بود برام

خداشاهده که شیاف هم نمیزاشتم 

دکترمم کارش خوب بود البته

@فزووعےہخوقاق    

@tanhaye1402    

@نمیـدوونم_چی_بزارمـ    

@ملکه۴۵۵منم    

@maman3gol‍  بچه ها یه کاری کردم دارم میمیرم از خجالت😭😭😭 دیشب هواسم نبود اومدم یه فیلم رو از گوشیه شوهرم واسه خودم ارسال کنم نگو اشتباهی واسه پسرخالش فرستادم😭😭فیلم خودم بود یکمم لختی بود🫥شوهرم الان گفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@فزووعےہخوقاق @tanhaye1402 @نمیـدوونم_چی_بزارمـ @ملکه۴۵۵منم @maman3gol‍ بچه ها یه کاری کردم دار ...

وای آنه خاک توسرت فیلم چی بوده لباست چجوری وااایییی گند ززدی که حالا ری اکشن سینا چی بود

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
وای آنه خاک توسرت فیلم چی بوده لباست چجوری وااایییی گند ززدی که حالا ری اکشن سینا چی بود

خودم میدونم بد ریدم😭😭😭

لباسم راحتی بود یکمم لختی😑💔

هیچی گفتم عصبی نیستی گفت عصبی باشم مگه برمیگرده فیلمت الان دیگه دیده گفت بهش زنک زدم گفتم اشتباهی فرستاده شده😔😔هیچی نگفت بهم ولی خودم دارم میمیرم از خجالت فرض کن تو فیلم داشتم میرقصیدم واییییی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم میدونم بد ریدم😭😭😭لباسم راحتی بود یکمم لختی😑💔هیچی گفتم عصبی نیستی گفت عصبی باشم مگه برمیگرد ...

وای انه انه من ذیوووامه شدم خودمو گذاشتم جات با همین شکم گندت داشتی می‌رقصید ی؟؟واییی فک کن دفعه دیگه پسرخالشو ببینی همونجوری تصورت میکنه....یعنی من جا سینا بودم کشته بودمت امین بود طلاقم میداد بدترین گندی که میشع زد

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
وای انه انه من ذیوووامه شدم خودمو گذاشتم جات با همین شکم گندت داشتی می‌رقصید ی؟؟واییی فک کن دفعه دیگ ...

نه فیلمه واسه قبله بارداریم بود دلم واسه لاغری تنگ شده بود  گفتم بزار بفرستم واسه خودم نگاش کنم نگو فرستادم واسه پسرخاله شوهرم😭😭😭 واییی خدا بابام بود میکشتتم شوهرم هیچی  نگفت فقط  گفت شب اومدم همه فیلماتو بفرست واسه خودت پاکش کنم از گوشیم😔گفتم باشه😔😔گفت هواستو جمع کن🫥گفت پسرخالم گفته فک کردم زنت ازادی گرفته😐 انقد شوکه شدم که نگو دلم میخاد زار بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه فیلمه واسه قبله بارداریم بود دلم واسه لاغری تنگ شده بود گفتم بزار بفرستم واسه خودم نگاش کنم نگو ...

اره واقعا....الان معلوم نیس زن پسر خاله نظرش چیه بگه نکنه از قصد واسه تو فرستادع اصلا چرا واسه تو بفرسته ....

آنه خنگگگگگ.....اخه چجوری خودتو با اون اشتباه گرفتی ک برا اون فرستادی؟؟بعدم اگ سریع فهمیدی میخواستی حذف دوطرف بزنی پاک‌بشه دیگ

@فزووعےہخوقاق @tanhaye1402 @نمیـدوونم_چی_بزارمـ @ملکه۴۵۵منم @maman3gol‍ بچه ها یه کاری کردم دار ...

وایییییییییییییییی 

چطوری بود 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.
اره واقعا....الان معلوم نیس زن پسر خاله نظرش چیه بگه نکنه از قصد واسه تو فرستادع اصلا چرا واسه تو بف ...

خب مشکلم همینه که اصن ندیدم دیشب فیلمو فرستادم😭😭 امروز صبح شوهرم دیده بود بهم گفت وگرنه من اصن ندیده بودم 

نمیدونم همینجوریشم با زنش مشکل داره😐

وایییی خدا😭😭😭😭😭اخه چطور ندیدم  چه نازو عشوه ای هم میومدم خاک تو سرم😔😔 دلم میخاد بمیرم💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایییییییییییییییی چطوری بود

داشتم میرقصیدم نازو عشوه میومدم😭تازه یارو زن داره😭😭

شوهرم گفت صبح دیدم فلانی لایک کرده یه فیلمو رفتم دیدم فیلم زنه من😐😐😐 بازش کردم دیدم تویی داری میرقصی فلانیم دیده لایکش کرده😐😐دارم میمیرم از خجالت 😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801