2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چرا انقدر زود؟ حالا چی داری درست میکنی؟

برنج و خورشت قیمه 

کلی دارم ک نمیرسم غذا درست کنم البته کارای خونع منظورمع

ماهر دو افسرده ایم🥺من احساس میکنم اونی که تو دنبالش میگردی منم 🥺منم احساس میکنم اونی که من دنبالش میگردم تویی🥺

تازه بیدار شدم🍁

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•
چون نمازتونو میخونید

تو هم بخون منم پیش اومده نماز ترکم کنه باز تلاشمو کردم بخونم 

بین غذاهای روح نماز بهترینه نماز مکالمه رسمی با خداست 

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
تو هم بخون منم پیش اومده نماز ترکم کنه باز تلاشمو کردم بخونم بین غذاهای روح نماز بهترینه نماز مکالمه ...

ی مدت میخوندم همیشه مدام نخوندم مثلا ی مدت میخوندم ول میکردک دوباره میخوندم الانم خیلی وقته نرفتم سراغش

ی مدت میخوندم همیشه مدام نخوندم مثلا ی مدت میخوندم ول میکردک دوباره میخوندم الانم خیلی وقته نرفتم سر ...

https://eitaa.com/joinchat/1925120501Cfb22e93212

تو ایتا گروه زدن 

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
2801