2777
2789

کلا مشکل بچه نیست یه سری بچه ها انقدر قشنگ تربیت شدن ادم کیف میکنه

مشکل پدر مادر بچه ست مخصوصا مادر ... فقط هم مختص عروسی نیست تو یه مهمونی عادی هم میبینی بعضی مادرا واقعا تو هپروتن و پررو و نفهم ، بچه داره کار اشتباه انجام میده هرهر میخندن ، داره خونه طرف رو زیر و رو میکنن بی خیال نشستن چهارجمله مزخرف هم میگن ، همیشه حق به جانبن همیشه ، ادمی که خودش تا اون سن تربیت نشده و همینجوری بزرگ شده نباید انتظار داشت مادر خوبی بشه

عجب 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

پس جای کیه ؟؟؟ بچه ذوق داره من بچه ام را کجا بذارم و برم عروسی وقتی مادر شوهرم و مادرم هم عروسین

این موضوع توایران جانیفتاده وگرنه حداقل توفیلمادیدیم که پرستارساعتی میاد چندساعت کناربچه هاست تا پدرمادربرن مهمونی یاهرجایی کلا بچه نباید همیشه کنارآدم باشه یه جاهایی واقعا نمیشه بچه برد خودمنم مادرم وبخاطرهمین قضیه خیلی اذیت میشم ازخیلی کارا وجاها محروم شدم، کاش این چندساعت پیش پرستاربودن تواینجاهم جابیفته من اگرمطرح هم کنم خانواده ها مخالفت میکنن حتی همسرم ،ولی واقعا نمیشه همیشه بچه کنارمون باشه حالاکه به زور داریم باهمین روش پیش میریم هم خودمون اذیت میشیم هم بچه هم دیگران

یعنی تو کارت نوشتن بدون فلانی ؟😂

حالا کار به شما ندارم 

ولی واقعا عروسی جای بچه نیست مخصوصا ک تالارها جایی برای بچه ها جداگانه نداره (قیمت بالاست)و خانوادهاشونم بچه ها رو گردن نمی‌گیرن وسط شلنگ تخته میندازن

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

تا وقتی هنوز از هزینه های سرسام آور عروسی خبر ندارید نمیتونید اظهار نظر کنید.

باید چهارتا بزرگتر بیان مجلس تموم بشه کادو بدن برن و تمام.

برای یه دنیا آدم غذا و تدارکات آماده کنی بعد چی؟

شما هم بجای حرص خوردن برای عروسی دیگران برو اون شب سینمایی پارکی جایی خوش بگذرون جای ماروهم خالی کن

بهتر بود مینوشتن لطفا بچه های زیر ۱۵ سال نیارین ولی اینکه شما دعوت نکردن واقعا کار زشتی بچه ها خیلی شیطونن 😂یا مینوشتن اگه قرار با بچه بیاین لطفا بچه هاتون کنار خودتون بزارین و از شیطنت جلو گیری کنید  

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

شما نمیتونی برای مجلس بقیه تعیین کنی چی زشته چی خوبه

فقط میتونید تصمیم بگیرید برید یا نه

برا هزینه مراسم خانم و اقا دعوت کردن

پدر مادرت نمیرن ، در عوض اونا هم برا مراسماتتون نمیان

چیزی که عوض داره گله نداره

یعنی تو کارت نوشتن بدون فلانی ؟😂حالا کار به شما ندارم ولی واقعا عروسی جای بچه نیست مخصوصا ک تالارها ...

واقعا عروسی رو میریزن بهم 

مخصوصا بچه های فامیل ما وسط رقص عروس داماد افتادن وسط بعد هرچی فیلمبردار دعواشون میکنه یکی میره دوتا میاد 

بالاخره منم یه روز میام میگم (شد) 🌱
این موضوع توایران جانیفتاده وگرنه حداقل توفیلمادیدیم که پرستارساعتی میاد چندساعت کناربچه هاست تا پدر ...

کاری به درست یا غلط بودن حضور بچه ها توی عروسی ندارم ولی مگه میشه ادم بچشو بزاره پیش یه پرستار غریبه؟

پرستار زمانی خوب عمل میکنه که خودت هم بالا سرش باشی

من خودم مجردم ولی هرجور فکر میکنم بچه رو ده دقیقه هم نباید بدی دست یه ادم غریبه

🤍.
2801