2777
2789
عنوان

به عنوان پسر مینویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 43 پست
چند سالته؟دوران مدرسه یا دانشگاه یعنی هیچ دوستی نداشتی؟دوست داشتن خیلی چیز خوبیه .من خودم به دوستام ...

متاسفانه با آدمایی که نمیشناسم خیلی کم حرفم 💔 نمی‌دونم منظورم متوجه میشی یا نه ولی خب اگه با کسی دوست باشم یه عالمه حرف دارم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نمیتونم یعنی تا الان که نتونستم

همینکه میگی نمیتونم نشونه تلاش نکردن وضعفته

اراده قوی داشته باش نگو نمیتونم بگو من میتونم

آخه کاری نداره دوست فقط بیرون ازخونه نیست

میتونه ازخانواده ت هم باشه

فامیل

همسایه

همکلاسی

جدی ومصمم ومحکم باش

وهَ افتخار ایوشم کوردم سَرم بَرزهَ😌🙋‍♀️گیان هرچه دوشمنهَ تیهَ ریمن وهَ لرزهَ🦁
خب همینه باید یکیو پیدا کنی عین خودت درونگرا باشه تو گروه های درسی و اینا میتونی رفیق پیدا کنی تو گر ...

می‌دونی چون یکم خجالتی هم هستم حس میکنم شاید کسی نمی‌خواد باهام آشنا بشه 

متاسفانه با آدمایی که نمیشناسم خیلی کم حرفم 💔 نمی‌دونم منظورم متوجه میشی یا نه ولی خب اگه با کسی دو ...

چون درونگرایی ،تو پیام و چت راحت تری و اونجا میتونی دوست پیدا کنی و رفیق بشین برین بیرون 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537

الان وقتِ دوست نیست با اینکه با گوشت پوست استخون درک میکنم چه حس مزخرفی داری
خوب درست رو بخون... دوست الان فقط سمه..من کنکور دادم همسنت هستم میدونم چی میگی حست چیه( من نه دوستی داشتم نه فامیل درستی..فقط یه خواهر همسن دارم خداروشکر که اونم چالشهای خودشو داره)

همونم که میگن، نگاهِ ظاهرش نکن...!
متاسفانه با آدمایی که نمیشناسم خیلی کم حرفم 💔 نمی‌دونم منظورم متوجه میشی یا نه ولی خب اگه با کسی دو ...

آره متوجه میشم چون خودمم همین بودم تا قبل ازدواج 😄.الان بهتر شدم .

ولی نه اونقدر کم حرف که هیچ دوستی نداشته باشم🧐

منم همینطورم هیچ وقت نمیتونم پیش قدم بشم 

به ندرت میتونم 

اما از طریق دوست های چند سال پیشم با بقیه دوست شدم  ینی اونا منو با دوست های جدید آشنا کردن 

همکلاسی قدیمی نداری؟ ک بتونی دوباره ارتباط بگیری و اون تو رو اشنا کنه با بقیه ؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537

میدونم
ولی ببین فضای مجازی این حالتو بدتر میکنه، فضای مجازی رو حداقل کن، تا خجالتت کم بشه، هم به نفع درس و کنکور هست هم به نفع خودت
اینکه الان راحت داری این حرفا رو میزنی مطمئنم در واقعیت حتی نمیتونی نگاهِ چشمای مخاطبت کنی و جملات رو سر هم کنی، مگه نه؟
🙂 همدردیم..منتهی من راه حلشو پیدا کردم و اولین قدمش عزت نفس، حسِ نوع دوستی و حذف فضای مجازیه

منم همینطورم هیچ وقت نمیتونم پیش قدم بشم به ندرت میتونم اما از طریق دوست های چند سال پیشم با بقیه دو ...

نمیدونم تمومشون انگار دیگه نمیخوان باهام ارتباط داشته باشند خب بلاخره دوستای جدید پیدا کردن با یه عالمه ذوق بهشون زنگ زدم ولی همه گفتن کار داریم و...🙂💔

خب ببین هدفت از دوستی چیه و حد و مرز ها رو بشناس..بعد ببین نداشتن دوست یه نقطه ضعف نیست..اینکه میگی فکر میکنی کسی نمیخواد باهات دوستی کنه، بخاطر چیه؟

نمیدونم تمومشون انگار دیگه نمیخوان باهام ارتباط داشته باشند خب بلاخره دوستای جدید پیدا کردن با یه عا ...

خب سال کنکور وقتِ همه بچه ها پر هست
😅

میدونمولی ببین فضای مجازی این حالتو بدتر میکنه، فضای مجازی رو حداقل کن، تا خجالتت کم بشه، هم به نفع ...

ارع حتی تیکه میندازن بهم یا... خجالت میکشم جواب بدم و خب این باعث شده هرکاری می‌خوان میکنن💔

2801