2777
2789
عنوان

به عنوان پسر مینویسم

365 بازدید | 43 پست

من حقیقتا اینجا اکانتی ندارم سوالی مشکلی چیزی که نیاز باشه طرز فکر طرف مقابلم رو بدونم رو از اکانت یکی از بستگان استفاده میکنم 

خب من تا الان هیچ دوستی واقعا چه از جنس مخالف چه موافق نداشتم و خب. عموما تنها بودم اکثر اوقات ، جدیدا دارع خیلی اذیتم می‌کنه مثلا نمی دونم شده حس کنید دوست دارید روزتونو برای یکی بگید یا یه اتفاق جالبی افتاده باشه بگید یا اصلا نیاز به دلداری دارید حتی بعضی وقتا آدم نیاز به یه خسته نباشید یا چه میدونم کسی که با رفتارش بفهمی تو براش مهمی داره یا.. واقعا تنهایی عذاب میده 💔

یا مثلا میخوای بری بیرون کافه ای چهارباغ یا جایی تفریح ولی خب با کی 🙂

واقعا به درجه ای رسیدیم که اصلا نه جنسیت طرف مهمه برام نه چهره نه هیچی فقط میخوام تنها نباشم 💔

راهکارتون چیه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چند سالته ؟ مدرسه میری یا دانشجو ؟

فک می‌کنی دلیلش چیه؟ 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
احتمالا زیادی درون گرایی ک دوست صمیمی نداری سعی کن اگ شرایطش رو داری بفکرازدواج بیفتی

بله شدیداً درونگرام و کم حرف ولی خب میدونم اگه آدم مورد علاقمو پیدا کنم حرفام باهاش تموم نمیشه💔 

چند سالته؟دوران مدرسه یا دانشگاه یعنی هیچ دوستی نداشتی؟دوست داشتن خیلی چیز خوبیه .من خودم به دوستام حس نزدیکی بیشتری می کنم و محرم ترن برام تا حتی اعضای خانوادم.

یه کلاس یا باشگاه برو سعی کن دوست خوب پیدا کنی نه هر دوستی

درونگرام حرف نمی‌زنم خیلی با بقیه 🙂

خب همینه 

باید یکیو پیدا کنی عین خودت درونگرا باشه 

تو گروه های درسی و اینا میتونی رفیق پیدا کنی 

تو گروه های چت تلگرام منظورمه 

یا اگه کلاس خاصی میری چند باری به بهونه مبحثی چیزی از یکی سوال بپرس هی صحبت کنین درباره ش بعد دوست میشین 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
2801