2777
2789
عنوان

افغانیا گمشین😒

498 بازدید | 24 پست

چیه؟ چی میخواین از جونمون؟ کم بلا سرمون اوردین؟؟؟ کم ب دخترامون ت جاوز کردین؟😒 بس نیس؟ برین مملکت خودتو بسازین

ایران شده کابل 

این پفیوزا باید گورشونو گم کنن ولی بحث اینه ک ایناااااا دارن ایرانو اشغال میکنن 

هیچ کدومشونم آدم حسابی نیستن ای تف ب ذات لجنشون

مرگ بر افغانی جماعت

دولت نباید ب اینا سواری بده:/ بخدا ایرانیایی ک مهاجرت میکنن اکثرا باسواد و نخبه ان ولی اینا ک از صدتا عقب مونده 

-آنکه‌یکبار از‌ مرامش‌ زخم‌ خوردی‌ را‌ نبخش! پوست اندازی‌چه‌تغییری‌دهد‌ در‌ ذاتِ‌مار؟!  «پروفم عکس خودمه🙂» مدرك تو فقط يه تيكه كاغذه،تحصيلاتت در رفتارت ديده ميشه:))

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مردم خودمون اول باید بفهمن

بابا بزا برن گمشن

گ و ه خوردن موندن اینجا 

کار برا جوونای خودمون نیس اینا شدن سربار

-آنکه‌یکبار از‌ مرامش‌ زخم‌ خوردی‌ را‌ نبخش! پوست اندازی‌چه‌تغییری‌دهد‌ در‌ ذاتِ‌مار؟!  «پروفم عکس خودمه🙂» مدرك تو فقط يه تيكه كاغذه،تحصيلاتت در رفتارت ديده ميشه:))
الان بیرون بودم، تمام مغازه دار ها افغانی بودن. خیلی ناراحت شدم.. چرا باید مغازه هامون رو بدیم به ای ...

بخدا خودمون ن کار داریم ن اقتصادمون خوبه ایناااااا چین آخه بوگندوها

لعنت بهشون 

ک.. ش ج.. ده 

دخترخاله کوچیکم دبستانه با خالم رفتن پارک بازی کنه 

یه افغانی اذیتش کرده خالم هم اومده دخترخالمو گرفته

بد و بیراه به افغانیه میگه اون افغانی هم میگه یه روزی سر دختر تو میکنم خالمم سیلی میزنه تو گوشش

با تاپیک زدن چیزی حل میشه؟انقد بهشون محل دادین که میان اینجا تاپیکای تفرقه اندازم میزنن چندتا کاربر میشناسم افغانی هستن و میان اینجا ملت ایران به دوتا قطب مخالف هم جدا میکنن و از جانب یه گروه به اونیکی ها توهین میکنن یه زحمت بکشین تو دنیای واقعی دیدین بهشون تذکر بدین اینجا هیچی معلوم نیست

پسرای ایرانی دیگه چشم نیستن و خیلی رعایت میکنن اینا ولی چشم چروننن

چون کثافتا مجردی میان ایران فشار جنسی دارن حرومزاده ها حالم ازشون بهم میخوره فقط بچه پس میزنن 

الان مدافعانشون بهت حمله میکنن

آره همینو کم داشتیم

اینجارم تصاحب کردن

بابا بزا برن گمشنگ و ه خوردن موندن اینجا کار برا جوونای خودمون نیس اینا شدن سربار

دقیقا

لعنت به کسایی که بهشون کار میدن

خداروشکر جایی که من هستن ممنوعه وجودشون 

کاشکی همه ایران اینطوری بشه

این انگل ها برگردن کشور خودشون

لطفا اگه کات کردی یا طلاق گرفتی یا رابطه ای رو گذروندی تاپیک هامو نگاه کن امیدارم برات مفید باشه🌟✨️🩵🩷
2801