2777
2789
عنوان

ازدواج بیاین نظرتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا این حد اختلاف سنی خوب نیست. شاید الان به نظر نیاد و عاشق باشن ولی بعد از چند سال اون اقا خسته میشه. مردها اولش حرفای قشنگ میزنن بعد تازه میفهمن اشتباه کردن.

عزیزم منظورشون یچی دیگه بود شما نمیخوای قبول کنی حقم داری ولی این ازدواج ۹۰ درصدش ریسکهتا زیر ی سقف ...

استثناهای هست مثلا خانوم بزرگتره دو تا بچه م دارن زندگیشونم عادی اما خب گفتن قبلش مشاوره رفتیم اوکی شدیم

مادر من ۲۵ سال از من بزرگتره یعنی دختر ده ساله میتونه باردار بشه ک ده سال اختلاف با بچه ش داشته باشه

اصلا بتونه. این دلیل نمیشه .‌زنی که از مردی بزرگ تر باشه بهش اهانت کنند و این رو بگن . این نهایت بی شعوری و بی فرهنگی اون جامعه است 

دختر بهار متولد اردیبهشت 😍😍 مثل بهار سرسبز و‌شادم .‌‌‌‌من دختر بهارم 🍀🍀

چه ایرادی داره .ی استاد داشتیم می‌گفت اگه خواستید با پسر کوچکتر ازدواج کنید پسر بهتره بیست و هفت سال رو رد کرده باشه ،البته این یک قاعده عمومی بود. این دوتا هردو عاقل .‌یالغن .من اینجور ازدواج ها را اطرافم دیدم خیلی هم خوشبختن. حالا اگه آقا ۲۳ بود خانم ۳۳ می‌گفتیم ریسک بیشتره ولی اینا عاقل و بالغن. اگهتفاهم دارند خوشبخت بشن الهی. 

مادر من ۲۵ سال از من بزرگتره یعنی دختر ده ساله میتونه باردار بشه ک ده سال اختلاف با بچه ش داشته باشه

عزیزم شما با هرکسی خوشبختی همان انتخاب رو انجام بده ، این مردم خودشون در زندگی هاشون هزار و یک بدبختی دارن که اصلا ربطی به سنشون ندارد.

دختر بهار متولد اردیبهشت 😍😍 مثل بهار سرسبز و‌شادم .‌‌‌‌من دختر بهارم 🍀🍀

عمه من ۱۱ سال از همسرش بزرگتر دو تا پسر داره ظاهرا با هم زندگی میکنن ولی کاری به کار هم ندارن شوهرش هنوز جوان و عمه خانم میانسال سال های اول خوب بودن الان دو تا هم خونه ان

2801