2777
2789

اصلا هم دست خودم نیست 

با اینکه شغلمو دوست دارم(معلم ابتدایی) ولی مهر که میشه همش پیش خودم میگم خوش به حال خونه دارها که الان تو خونه ی‌ خودشون با آرامش در حال زندگی کردن و سروکله زدن با بچه هاشون هستن بدون فشار های ذهنی و کاری بیرون از خونه

خانمای خونه دارن هم دارن ازمون استخدامی میدن 28 ای بیان داخل شما ک داخلی هم مینالی ک اونایی ک بیرونن خوش میگذرونن خدایا کرمتو شکر

دانشجوی کنکوری🌱✨ به دنبال رفیق درسی میگردم منو توی تاپیکایی با جو کنکور تگ کنید خوشحال میشم ممنونم 🥺🙏🏻تیکر ترمیم امتحان نهاییه😐💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناشکر نباش 

شاید یه عده ای ب شما حسادت کنن 

عوضش تابستون استراحت دارین دیگه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

آدما هیچ وقت از چیزی که دارن کاملا راضی نیستن 

اگه بدونی چند نفر در حسرت همین کار شما هستن شاید نظرت عوض بشه

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

خانومای خونه دار به شما حسادت میکنن.هیشکی از زندگیش راضی نیست به ما یاد ندادن از زندگی لذت ببریم.فقط یاد گرفتیم گله کنیم

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

اولش همه همینو میگن  به اصطلاح پشتت باد خورده  و تابستون تعطیل بودید ولی کم کم کار میشه جزییی از زندگی تون  

بنی آدم بنی عادت

موفق باشی و بدرخشی در جایگاهت

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

منم دبیرم اولش این حسو دارم و دلتنگ بچهام میشم و یجورایی نگران حالشون میشم چون میذارم پیش مادرشوهرم ولی یه خوبی ک من دارم سه روز در هفته میرم مدرسه

کوچیک اون بالایی باش همه جا بزرگت میکنه

این حسو من هم دار هر روز که ساعت ۵ بیدار میشم برم سرکار 

میگم این زنای خانه دار راحتن مجبور نیستن با استرس و صبحونه نخورده و چشمای پف آلود برن سرکار تا شب راحت تا هروقت عشقشون بکشه میخوابن 

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم