2777
2789

مدرسه دخترم دوره بعد پن به همسرم گفتم سرویس بگیر من نمیتونم ببرم چون واقعا نمیتونم ببرم بخاطر مشکلم گفت ندارم پول وخودت ببر بعد بابا گفت من میدم اما الان میگه ندارم الان نو خونمون جنگه بین منو همسرم فکرم داغونه😭😭😭😭حق با کیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وظیفه هیچکس جز خودتون نیست. دعوا نکنید. دو تا ادم بزرگین بشینید منطقی راجع بهش صحبت کنید. دلایلت رو بگو و دلایلش رو بشنو... اگر وضعیت مالی اجازه نمیده یکم مجبورین بخاطر زندگیتون سختی بکشین... همکاری و همدلی کنید با هم نه جر و بحث و دعوا... عزیزم زندگی مشترکه. سختی و اسونی برای جفتتونه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

چقدر سخت ... 

پدر شما یا پدر همسرتون ؟

از همسایه هایا اولیا بچه ها کسی نیست بچشو ببره ؟ بعدا شاید بتونید باهم حساب کنید 

یا اینکه از همسایه ها دوستان چند نفر بشین هر روز یه مادر مسئول برگشت بشه حداقل بارش کمتر میشه

با مدرسه هم مطرح کنید شاید یکی از اولیا بتونن تو این زمینه کمک کنن هم مسیر بودن بچه رو بیارن 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

بچه چند سالشه؟ بچه‌های روستای ما تا دو تا روستا اونورتر رو خودشون پیاده میرن برای رسیدن به‌مدرسه، تو شهر که ساده‌تره

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
2801