2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون کارشونه

😂😂😂😂

À̴̙̏̋̽̀̓͝ĺ̵̼̰̠͉̻͈͕̣͂̋̍̾̃͆̒͝i̶̡̤̖͖͍̽͝ ̷̹͙̼̭̼͕̐̈́̿̂̌̔̉Ą̷̛̛̛̘̮̼̗͔̼̹͈͛͗̈̑̅̀̀‌ļ̶͇̞͉̙͓̖̹̖͚̃̑̐̄̚͝i̶͎̦̤̤̹͍̟̭͕̐̃̊͜ ̷̢͉̦̺̓̄̉̿̉̈́͂̕͘͝A̸̝͉͉͖̼̭͚̓̆̓͠i̶̡̭̳̻͜͝ ̴͓̮̜̲͗̽̌̌̍̈́͑̀̓͠A̸̡̡̛̦͙̼͕̬̜̠͊̊̇̀̍̈́͊l̷̢͍͖͈̙̇̀͐̃͜͠‌ỉ̸̭̝̝̜̻̝̈́͑̓͂̓̀̽̀ͅ ̷͖̎̋Ä̵̢́͆̌̀̈́̔͝ͅľ̸̯̙̝͑͐̀͑͘͜ĭ̴̡̳̺̺̫̪͍̯̪̊̓̈́̈́̀͘͘ ̴̢̡̝͚͕̝͖͕̃̒́͛̕͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̍̄̓̒Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌‌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝Ḁ̶͓̺̠͇̭̜̾̀͐͒͊l̵̡̤͇̗̣͚̭͕̓́̉͊͑͠͝i̴̭̫̝̞̲̠̖͉̍̄̓̒ ̸̨͉̭͓̺̣̎̈̊Ȃ̷͚̠͎̗̦ͅi̵͉̲̟͚͙̱̹̺̊̽͂̑͊̈́̂͌͝͝ ̷̹͎̱̤̎̀Ȧ̴̛̮͚̠̙͎͖̠͌́͊͆ͅl̶͎̘̪̭͉̥̭̅́̀̒̀͌͠͝i̴̢̟̱͕̮͍̻͂̄̄̈́̌ ̷̞̹̦̳̤̞̋̀̂̐̕̚͠Ą̸̱͍̩̻̟͈̯͗̒͘͜ͅl̴̻͓̦͉̼̼̖̒̿͋́͂̀̒͠ͅi̷͕̙̹͕̳̥͒͗͐̏̿̓̂̋͜͜ ̷̢̛͖͎̱͈̬̦̘͔̈́̏͐̈́̿́͆͂͑A̸̢͠l̶̥̠̫̭̜͉͈͉̀̉̚͜ĭ̵͉͍̈́̏͋̃͋̀͠͝ ̴̧̯̯͕̥̕͘̚A̴̮̮̲̖͑͌̒͗͆͗͜į̷̛̛̺̠̣͚̿͊̓̋ ̵͚̮̻͉̔̎͆̃̚̚Ä̴̳̼̘͎̦̦̮̬̝͚́̆̀́͑̒̏̚͠͝l̸̨̡̡̠̪̼̱͌i̸̢̪̪̇͑̊͐͠͝
۹۸ درصدشون آدمای کثیفین رشوه گیر

رشوه رو کارمند دولتی میتونه بگیره .

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

چون دوست داریم دروغ بشنویم . با دروغ جذب میشیم پرونده رو میدیم بهشون

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
از قاضی بگیر تا وکیلا امروزه اکثرا رشوه گیر شدن قشنگ متوجن حق با کیه ولی پول بدی قشنگ حقتو ضایع میکن ...

قاضی میتونه عزیزم رشوه بگیره ، رشوه در مورد وکیل مصداق نداره اصلا 

از قاضی بگیر تا وکیلا امروزه اکثرا رشوه گیر شدن قشنگ متوجن حق با کیه ولی پول بدی قشنگ حقتو ضایع میکن ...

خب وکیل پول میگیره ک پرونده رو ب نفع موکلش تموم کنه حتی اگ موکلش متهم باشه🙂

آنچه كم بود،حرف نبود،باور بود
چطور نداره؟ بی تجربه ک حرف نمیزنم

برو رشوه رو تو اینترنت سرچ کن . وکیل پول میگیره دفاع کنه اگه خوب دفاع نکرد یا حتی از ظرف مقابل پول گرفت بد دفاع کنه بازم اسمش رشوه نیست . در غیر این صورت از کس دیگه نمیتونه پول بگیره .

خب وکیل پول میگیره ک پرونده رو ب نفع موکلش تموم کنه حتی اگ موکلش متهم باشه🙂

ن متوجه منظورم نشدین دو نفر باهم اختلاف دارن خب بعد وکیل حق موکل خودشو ضایع میکنه و از اون طرف ک با موکلش ب اختلاف خوردن رشوه میگیره وحکمو ب نفع اون صادر میکنه

کاربری دونفر 
2801