2777
2789
عنوان

یه مرد مسن که بخشی از اموالش رو به نام دختر جوان می زنه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 45 پست
هنوز زندس؟ خب پس قطعا یک ارتباطی هست دیگه،نمیشه رندوم یک نفررانتخاب کنی بهش پول بدی متاسفانه ذره ذره ...

رابطه خونی و اینکه ایا احساسی بهش داره رو که مطعن شدن نیست 

ولی بقیه لشو دیگه نمی دونم 

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا باقیات صالحات در حد ۴۰ میلیارد ؟

یا پیغمبر 😶 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
رابطه خونی و اینکه ایا احساسی بهش داره رو که مطعن شدن نیست ولی بقیه لشو دیگه نمی دونم

شاید یه بدهی قدیمی به خانواده دختره داره

هبه کرده؟ فکر می کنم بعضی هبه ها رو میشه برگشت زد

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
منم همینو بهش گفتم گفتم این اموال خودش بوده دلش خواسته بده اصلن به هر دلیلی اگر وضعیت بچه های خودش ب ...

دقیقا کار بدی دارن انجام میدم من فکر کردم وضع بچه ها بد بوده ولی حالا که خوبه که هیچ حالا پیرمرد هم یه ثوابی کرده برای ارتش کار بچه ها هم بد بوده

مشاور انسانیا هستم🥰 دورقمی هستم😍اکانت دست دونفرِ
شاید یه بدهی قدیمی به خانواده دختره دارههبه کرده؟ فکر می کنم بعضی هبه ها رو میشه برگشت زد

اصلن خانواده مذهبی نیستن 

و اصلن به اسلام و این چیزا اعتقاد ندارن 

من اصلن کاری ندارم چرا داده 

سوالم این بود که ایا از دادن این پول بچه هاش باید ناراحت بشن ؟

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
اصلن خانواده مذهبی نیستن و اصلن به اسلام و این چیزا اعتقاد ندارن من اصلن کاری ندارم چرا داده سوالم ا ...

بله باید ناراحت بشن 

و شوکه شدن حتما 

و کلی سوال حتما براشون پیش اماده

نه پدره گفته دلایل شخصی خودشو داره و کل ارتباطش با لین خانوم حتی از یه روزم کمتر بوده اموالی که اشار ...

آدم تا زنده هس هرکاری بخواد میتونه با اموالش بکنه و بچه هاشم نمیتونن از راه قانون پیگیرش بشن

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
چرا بی عقل ادما اختیار اموال خودشونو هم ندارن ؟به نظر جای هیچ گله ای نیست وضعیت بچه های خودش بد نیست

شما انتخاب میکنی یکسری بچه رو بدون خواست خودشون وارد دنیا میکنی

اون بچه ها انتخاب نکردن که بدنیا بیان و پدر و مادر داشته باشن ولی شما انتخاب کردی بچه داشته باشی 

پس باید قبول کنی اختیار خیلی چیزها دیگه دست خودت نیست انگار در هر تصمیمی باید راحتی بچه هات الویتت باشه نمیگم بخاطر بچه ها خودتو کنار بزاری ولی این یه واقعیته بچه ها در هر سنی که باشن فرزندان شما هستن

کلا پدر ها همینن یک مادر همیشه همیشه بچه هاش براش مهمترین چیز در دنیا هستن ولی راجع به بیشتر پدر ها چنین چیزی صدق نمیکنه 

ببینید من نمیخوام تهمت بزنم نمیخوام بد برداشت کنم ولی مطمئن باشید خود بچه ها میدونن چه خبره و چه بسا خیلی چیزها رو از ترس ابرو نمیگن به شما هنگام درد و دل

من خیلی آدمهای خیر و مهربان دیدم خیلی که به هیچ توقعی بخشیدن ولی راجع به این مسئله ...

بنظر من فرزندان حق دارن ناراحت بشن چون سهم و حق خودشون مخصوصا اینکه پول قابل ملاحظه ای بوده سهم یک نفر دیگه شده 

2801