2777
2789
عنوان

بچه ها ب من بالاخره رفتم دکتر برا پانیک برا چهل روز روز دارو داده

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شما همونو بخور دوزشم کمه.بقیه رو اصلا زوم نکن.اگه تپش قلب گرفتی با نفس کشیدن تنظیمش کن اگر نشد پ ...

اره اس سیتاور ۱۰ هستش 

،۱/۴ صبح ۱/۴غروب 

بعده ده روز نصفی. صبح نصفی شب 

بعد یکماه کاملا خوب شدمدوساله مصرف میکنم قط نکردم. خودم نخاستم

آسنترا چه دوزی میخورید ؟؟ پسر من از بچگی وسواس و استرس داشت که تو شرایط کنکور عود کرد نتونست درس بخونه الان 9 ماهه آسنترا 100 میخوره البته ماه پیش دکتر دوزش را 50 کرد خیلی نگران عوارض ا ش هستم حالش بهتره نه کامل ولی دیگه زیاد اذیت نمیشه منتهی من از عوارض اش میترسم و اینکه عادت کنه . خودش طفلی میگه من باید تا آخر عمر دارو بخورم اگه قطع کنم دوباره برمیگرده نمیدونم چکا رکنم . گاهی احساس میکنم تو خودش نیست منگه میگم شاید از عوارض دارو هست .

گلم چه مدت مصرف کردی؟ اوایل قرص برات عوارض نداشت؟

تا سه هفته اول علائم تشدید میشن

بعدش کلا خوب میشه حالت

من دوساله مصرف میکنم . البته با دوز خیییلی کم

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
آسنترا چه دوزی میخورید ؟؟ پسر من از بچگی وسواس و استرس داشت که تو شرایط کنکور عود کرد نتونست درس بخو ...

من ۵۰ میخوردم 

بعد شش ماه یک چهارمش کردم

الان دو روز یبار یک چهارم میخورم 

خیییلی کمش کردم

نه برای من هیچ عارضه ایی نداشت 

من ۵۰ میخوردم بعد شش ماه یک چهارمش کردمالان دو روز یبار یک چهارم میخورم خیییلی کمش کردمنه برای من هی ...

خدا را شکر که بهترید -من از مخالفان سرسخت دارو بودم پارسال پسرم شدید دچار افسردگی و استرس به خاطر کنکور شد دارو اگه نبود نمیدونم چی به سرش میآمد

خدا را شکر که بهترید -من از مخالفان سرسخت دارو بودم پارسال پسرم شدید دچار افسردگی و استرس به خاطر کن ...

منم مخالف بودم 

ترس داشتم

انقد افسردگی و پانیکم شدید شد با پای خودم رفتم دکتر گفتم دارو بده من فقط بتونم یکم زندگی کنم داغووون بودم

تو مراحل حاد دارو درمانی لازززمه 

اصلا چیز بدی نیست

منم مخالف بودم ترس داشتمانقد افسردگی و پانیکم شدید شد با پای خودم رفتم دکتر گفتم دارو بده من فقط بتو ...

نظرتون در مورد نوروفیدبک چیه؟؟ میگند عارضه نداره و درمان قطعی میکنی و دستگاه های آر تی ام اس

نظرتون در مورد نوروفیدبک چیه؟؟ میگند عارضه نداره و درمان قطعی میکنی و دستگاه های آر تی ام اس

تجربه ندارم گلم

فقط اسمشو شنیدم 

من فقط یه روز خوردم گیج منگ بودم بی خواب کابوس وای نصف پنجاه بود فک‌کنم

تا س هفته علائم و تشدید میکنه

سرگیجه عدم تعادل