2777
2789
عنوان

یه مرد مسن که بخشی از اموالش رو به نام دختر جوان می زنه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 45 پست
اسی اون خانومی که اموال بهش داده دخترش نیست؟؟؟

نه 

دختره خانواده خودش رو داره 

ولی مستقل زندگی می کنه 

و همشون تقریبا درباره این موضوع تحقیق کردن 

و مطمعنم که هیچ نسبت خونی ندارن 

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
بستگی داره چقدر داده باشه چند درصد از اموال من اگر فرزند بزرگتر بودم یا بیشتر از اون نیاز داشتم و پد ...

نه ربطی به درصد نداره اون برا وصیته که تا یک سوم نافذه این خودش زندست ادمی تا زندست اختیار اموالشو داره به هرکز بخواد میتونه ببخشه

ما چه می‌دونیم کسانی رو که امروز می‌بینیم،  با چه حالی سرِ پا هستن ..پس یا مهربون باشیم یا "ساکت"/گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعی که پدرم زنده بود املاکش رو تقسیم کرد و به خواهرام زمینهای باارزشی داد. خونه خودمون رو هم به اس ...

ممنون از شما که اینقدر چشم و دل سیرین 

ولی مشکل بچه های این اقا اینه که چرا باید اموالشو بزنه به نام یه غریبه ؟

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
اره قانونا کاری نمیتونن بکنن علتش چی بوده یعنی رابطه ای جیزی بینشون بوده؟

نه 

پدره گفته دلایل شخصی خودشو داره و کل ارتباطش با لین خانوم حتی از یه روزم کمتر بوده 

اموالی که اشاره مردم تقریبا ۱/۳ اموال هست 

یه چیز حدود ۴۰ میلیارد پول کمی نیست (صحت لشو نمیدونم دوستم خودش گفته )

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
راستش هرکسی از بیرون به قضیه نگاه کنه یکم بده میدونی مثلاً باید بچه های خودش را حمایت می کرد من جای ...

اخه بچه های خودش وضعیت بدی ندارن 

من نمی دونن چرا اینقدر جبه گرفتن 

طوری که به پدره دارن فشار میارن هر تیکه از اموالشو به نام یکی از بچه هاش بکنه ولی پدره زیر بار نمیره 

و خیلی از دست بچه هاش عصبی و ناراحت شده 

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
اخه بچه های خودش وضعیت بدی ندارن من نمی دونن چرا اینقدر جبه گرفتن طوری که به پدره دارن فشار میارن هر ...

آهان خب الان ببین کار اونا هم اشتباهه درسته پدرشون نباید به نام اون خانم می کرد ولی اینا هم قانونا بخوابیم حق دخالت ندارن پول خودش بوده دوست داشته کار اونا هم اشتباهه ولی کار پدرشون هم بد بوده

مشاور انسانیا هستم🥰 دورقمی هستم😍اکانت دست دونفرِ
🙄چه‌پدر بی عقلی

شاید خواسته باقیات صالحات باشه ثواب کسب کنه

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
آهان خب الان ببین کار اونا هم اشتباهه درسته پدرشون نباید به نام اون خانم می کرد ولی اینا هم قانونا ب ...

منم همینو بهش گفتم 

گفتم این اموال خودش بوده دلش خواسته بده اصلن به هر دلیلی 

اگر وضعیت بچه های خودش بد بود یه حرفی ولی واقعن زشته که الان این کارو دارن با پدرشون می کنن 

인생의 가장 소중한 자산을 위해 싸워라...
2801