2777
2789

من یه دختر ۲۵ ساله ام

شرایط ازدواج ندارم به خاطر مشکلات مالی

مشکلات پدرم و اخلاقای بدش 

به شدت نیاز دارم ازدواج کنم چون طعم محبت پدریو نچشیدم اهل دوست پسرم نبودم خیلی نیاز عاطفی در من زیاده

ولی نمیشه نمیتونم ازدواج کنم

هر کی میاد خواستگاری باید بمیرم و زنده شم تا بهش بگم من پدرم یه بیماره مشکل روانی داره خسیسه ما هیچی پول نداریم

خودم میرم سر کار سال دیگه انشالله ولی خب اول راهم و درآمدم کمه

میخوام دیگه به ازدواج فکر نکنم 

ولی نمیدونم چطور نیاز عاطفیمو سرکوب کنم

میخوام مثل زمان دبیرستانم فقط و فقط به فکر پیشرفتم باشم اصلا دنبال محبت جنس مخالف و شوهر نباشم

شدنیه به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم، درکت میکنم

لطفاً زیر 22 سال در تاپیکهای من شرکت نکنند، با تشکر. چون تجربه هاشون کاملا متفاوته.                وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

گلم منم هم درد توام بااین تفاوت ازدواج کردم اما خلا عاطفیم رفع نشد اصلا چون همسرمم بلد. نیست محبت کن تنها نتیجه مثبت ازدواجم برآورده شدن آرزوی مادرشدنم بود و بس الانم تمام دین و دنیام دخترم

2801