2777
2789
عنوان

کسی هس تو بارداریش ترسو شده باشع

145 بازدید | 19 پست

چند ماه پیش خونمون دزد زد،اصلا نترسیدم با وجوداینکه با صحنه سرقت مواجه شدم، اما الان باردارم وقتی میخام برم خونه یا یکی تو اسانسور هس قلبم میریزه چه کنم؟

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من قبلا تمام وسایل شهربازی بدون هیچ ترسی سوار میشدم بعد حاملگی و زایمان بخدا یه تابم سوار میشم بشدت میترسم قبلا تو ماشین راحت میگرفتم میخوابیدم الان ی فاصله ده دقیقه ایم میخوایم بریم کلی میترسم نزنیم ب کسی کسی نزنه و خیلی چیزای دیگ

طبیعیه

منم الان باردارم با شوهرم ک میریم بیرون بیچاره باید با سرعت 20 تا رانندگی کنه،  یجور میچسبم ب در ماشین ک ناراحت میشه،  دست خودمم نیست ب شدت ترسو شدم ولی فقط برا رانندگی و ماشین

مترسم بخ بچه اسیب برسهشوهرم تو خونه یهو حرف بزنخ میترسم اوضاعی دارم عجیب

هیچی نمیشه. منم همین طوری شده بودم. تا شوهرم صدام میزد میپریدم یهو انقد که میترسیدم. یا وقتی از اتاق خواب میومد تو سالن یهو که میدیم میترسیدم قلبم میومد تو دهنم. بیرون که نگم برات میچسبیدم به شوهرم. به نظرم طبیعی هست. 

2801