2777
2789
عنوان

150 دلار معادل چقدر مبشه

140 بازدید | 15 پست

چجوری حساب میکنن یکی حساب کنع بگه‌من بیسوادم😁

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 
در قیمت روز دلار ضرب کن

خب یعنی ۱۵۰‌×۱۷۰ ؟

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹ میلیون

واقعا درست حساب کردی؟ چجوری حسابکردی؟

واقعا درست حساب کردی؟ چجوری حسابکردی؟

صد دلارت میشه ۶ میلیون ۵۰ دلار هم میسه ۳ تومن

تو ب تحریک فلک، فتنه‌ای دوران منی                     من ب تصدیق نظر، محو تماشای توام                                               فروغ بسطامی  
مگه دلاره ۱۷۰ تومنه؟دلار فک کنم ۶۰-۷۰ تومنه میشه نه ملیون اینا

اره ببخشبد اون یک بغلش اضافه شد  مرسی عزیزم

از استوک فروشی یه لباس مارک دار خریدم فقط ۵۰۰ تومن مارکشم روشه نو نو .پیرهن مجلسیه برند رِنجو . الان تو سایتش زدم دیدم ۱۵۰ دلاره از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجم😄

دلار ۶۰ تومنه و ۱۵۰ دلار رو ضربدر ۶۰ کن، عدد بدست میاد

مرسی عزیزم

اره ببخشبد اون یک بغلش اضافه شد مرسی عزیزماز استوک فروشی یه لباس مارک دار خریدم فقط ۵۰۰ تومن مارکشم ...

گاهی ادم چیزای خوبی پیدا میکنه تو اوتلت ها .مبارکت باشه

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬

دلار 59 تومنه

59×150

تقریبا 9 میلیون

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨
گاهی ادم چیزای خوبی پیدا میکنه تو اوتلت ها .مبارکت باشه

دقیقا همینجوره من جدیدا قفلی زدم رو ابنا چون جنس برند هستن همشون عید از بازار تاناکورای کردستان کاپشن خریدم ۵۰۰ تومن پر قو هست تو سایتش ۳تومن زده اورجینالن تازه مم از تاناکورا و دست دوم اصلا خوشم نمیاد اینا استوک هستن دست اول 

مرسی عزیزم

2801