2777
2789
عنوان

نظرت راجب این اسم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 30 پست

تا اونجایی که من می‌دونم مخفف اسم پاول میشه پاشا 😁😁😁

💙🇷🇺           اما برای شادمانی سیاره ی ما چندان آماده نیست خوشی را باید از چنگ روزهای آینده بیرون کشید ، در این زندگی مردن ،دشوار نیست ساختن زندگی بسیار دشوار است... ✍🏻 ولادیمیر مایاکوفسکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‌پاول یعنی چی

اسم ایرانی نیست 

💙🇷🇺           اما برای شادمانی سیاره ی ما چندان آماده نیست خوشی را باید از چنگ روزهای آینده بیرون کشید ، در این زندگی مردن ،دشوار نیست ساختن زندگی بسیار دشوار است... ✍🏻 ولادیمیر مایاکوفسکی 

با احترام میگویم :

در هنگام صدا زدن آن شخص ، کلمه ی پاشا و پاشو از هم تفکیک پذیر نیستند و طرف در لحظه ی اول گاهی نمیداند آیا به او می‌گوییم پاشو یا پاشا.

پی نوشت :

اسامی زیباتر بسیارند.

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
منم از امیرپاشا خوشم میادولی اطرافیانم مخالف بودن نمیدونم والا بنظرشما سپهر اسم قشنگیه

سپهر خیلی قشنگه

سپهراد هم خیلی قشنگه

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
مرسی عزیزم اره منم دوسش میدارم بنظرتون بهتره با اسم آبجیش هماهنگ باشه اونوقت باید هادی بزارم چون هام ...

برای من شخصا اهمیتی نداره اسم بچه ها باهم هماهنگ باشه

اسم دختر و پسر خودم هم باهم هماهنگ نیست

همین که اسم خوش آهنگ و خوش معنی باشه کافیه

اسم های مذهبی هم که همه قشنگ هستن که باز به اعتقادات خودتون برمیگرده

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
2801